ارائه خدمات جنسی به مردان تنها و جانبازان در فاحشه خانه آمریکایی!

ارائه خدمات جنسی به مردان تنها و جانبازان در فاحشه خانه آمریکایی!

ارائه خدمات جنسی به مردان تنها و جانبازان 

ارائه خدمات جنسی به مردان تنها و جانبازان در فاحشه خانه بدنام آمریکایی تعجب بسیاری از افراد را برانگیخته است. صاحب یک فاحشه خانه قانونی دارای مجوز در نوادا، ایالات متحده، می گوید که او خدمات جنسی را به جانبازان نظامی از کار افتاده و سایر مردانی که از دنیای دوستیابی حذف شده اند ارائه می دهد. این مرد بدنام، آنچه را که پشت درهای بسته این فاحشه خانه می گذرد را روشن کرده است.

 

چیکن رانچ، یک فاحشه خانه آمریکایی است که در سال 1976 افتتاح شد و میزبان تعدادی از افراد مشهور در تاریخ 48 ساله خود بوده است. اما در حالی که برخی افراد از این فاحشه خانه قانونی انتقاد کرده اند، اما رئیس آن، ویل پاکیونه، می گوید که چیکن رانچ، خدمات عمومی ارزشمندی ارائه می دهد.

 

او به تایلر اولیویرای یوتیوب گفت: “خدمات ما فقط به رابطه جنسی مربوط نمی شود. باور کنید یا نه، کار ما حمایت عاطفی است، و ما به انسانیت خدمت می کنیم.” ما در اینجا خدمات بسیار زیادی ارائه می دهیم که برای بسیار از افراد امید دهنده است. آنها با آمدن به فاحشه خانه ما، از حال بدشان در می آیند و به زندگی امیدوار می شوند.

 

ارائه خدمات جنسی خدمت به انسانیت است

کارگران جنسی که در این فاحشه خانه کار می کنند، کارهای خود را خدمت به انسانیت می دانند. به گفته ویل، مردانی که روابط معمولی با زنان را از دست داده اند، برای کسب تجربه و تقویت اعتماد به نفس شان به اینجا می آیند. آنها قبل از اینکه وارد دنیای دوستیابی شوند، وارد فاحشه خانه ما می شوند.

ارائه خدمات جنسی به مردان تنها و جانبازان 

ویل می گوید یکبار یک مرد 48 ساله باکره به فاحشه خانه آنها آمد. این مرد بیچاره تا 48 سالگی تجربه رابطه جنسی را نداشته است. بسیاری دیگر از مشتری های آنها هم دارای ناتوانی های جسمی هستند که آنها را از دنیای دوستیابی معمولی خارج می کند. او می گوید مادر یک پسر که به دلیل تصادف دچار نقص های جسمی شده، او را هر ما به اینجا می آورد.

 

ما به معلولان خدمات جنسی ارائه می دهیم

یکی از دختران این فاحشه خانه به نام سامی، می‌گوید که امکانات اضافی برای سهولت دسترسی مشتریان معلول به ساختمان آنها اضافه خواهد شد. او گفت: «ما در اینجا اتاقی برای دسترسی به صندلی چرخدار خواهیم داشت، ما یک اتاق مخصوص معلولان را در اختیار داریم. بسیاری از مراجعین ما فلج هستند، و تعداد زیادی جانباز داریم که قطع عضو هستند.”

ارائه خدمات جنسی در فاحشه خانه آمریکایی

این دختر افزود: «آنها پیش ما به افراد عادی تبدیل می‌شوند و سالی یکبار به دیدن ما می آیند. منظورم این است که احساس می‌کنم اگر می‌توانید کسی را به این شکل لمس کنید، و او می‌تواند هر سال بیاید و شما را ببیند، به این دلیل است که به شما اعتماد دارد. چون برای کسی که قطع عضو است یا مثلاً فلج است، واقعاً سخت است که به یک بار برود و کسی را پیدا کند.»

 

سامی گفت که اخیراً توسط یک مرد اوتیستیک، که اصلاً تمایلی به رابطه جنسی نداشت و فقط می‌خواست کسی با او فیلم تماشا کند، رزرو شده بود. اکثر کارگران جنسی خدمات تخصصی خود را دارند و باید بدانند چه کاری انجام دهند. مثلا من در “ماساژ تانتریک” تخصص دارم، و همکارم نیز در رابطه جنسی 3 نفره تخصص دارد.

 

رابطه جنسی 3 نفره و سرگرم کردن هزاران مرد

خانم می دیگر دختر این فاحشه خانه توضیح داد: «من عاشق زوج‌ها هستم، من با زن و شوهرهای زیادی در اینجا کار می‌کنم، و آنها رابطه جنسی سه نفره می خواهند. من دوجنسه هستم بنابراین واقعاً از آن لذت می برم.» ما همچنین با یک کارگر جنسی دیگر که خود را – امی – مینامد نیز ملاقات کردیم.

فاحشه خانه های آمریکا

او توضیح داد که قبلاً در نیروی هوایی ایالات متحده مستقر در نزدیکی پایگاه هوایی Nellis بوده است. امی می‌گوید که در طول کار طولانی‌اش در کار جنسی، «ده‌ها هزار» مرد را سرگرم کرده است. امی، که خود را یک GILF توصیف می‌کند، می‌گوید این بهترین نوع کاری است که می‌تواند تصور کند:

 

«من پیاده تا سرکار می‌روم، می‌توانم سر کار بخوابم، می‌توانم در حین کار رابطه جنسی داشته باشم، می‌توانم در محل کار بنوشم…» این دختر محبوب در فاحشه خانه افزود: من بیش از حد رابطه جنسی دارم. من دیوانه اینکار هستم و فقط سکس را دوست دارم.» امی نیز همانند دیگر همکارانش اعتقاد دارد که کارش خدمت به نوع بشر است.

 

رایلی گری دیگر کارگر جنسی این فاحشه خانه، بعد از مادرش لورالی وارد اینکار شده است. او هم می‌گوید که از کار خودش در این مکان لذت می برد. رایلی می‌گوید: «آنقدر در این کار بوده است که همه چیز را درباره فانتزی های جنسی تمام افراد روی زمین می داند». اما مادرش دوست ندارد که او را در حال رابطه جنسی ببیند و در اتاق های جداگانه کار می کنند.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
عکس های لخت دختران بدنساز ایرانی خوش اندام جذاب
عکس های لخت دختران بدنساز ایرانی خوش اندام جذاب