فیزیکدان هسته ای که تبدیل به بازیگر فیلم های پورن شد + عکس

فیزیکدان هسته ای که تبدیل به بازیگر فیلم های پورن شد + عکس

فیزیکدان هسته ای که تبدیل به بازیگر فیلم های پورن شد

 

در این پست، داستان جالب فیزیکدان هسته ای که تبدیل به بازیگر فیلم های پورن شد را به اشتراک گذاشته ایم. او توضیح داد: من رویای فیزیکدان هسته ای شدن را به خاطر کار جنسی رها کردم – اما 80 هزار پوند برایم هزینه داشت. این ستاره بزرگسال اهل هالیوود پس از فهمیدن تأثیر مرگبار جنگ هسته‌ای، تصمیم گرفت در فیلم های بزرگسالان بازی کند.

 

خانم جاسمین پین ستاره فیلم های بزرگسال، پس از اینکه متوجه شد در حال ساخت سلاح های مرگبار است، شغل فیزیکدان هسته ای خود را برای صنعت سکس کنار گذاشت. جاسمین در پادکست PlugTalk توضیح داد که در حال تحصیل در رشته فیزیک هسته ای و علم تشعشعات در کالج بود. ولی نمی خواست باعث مرگ انسان ها شود و از ترک تحصیل کرد.

 

فیزیک هسته را برای برهنه شدن رها کردم

جاسمین پین گفت: من می‌خواستم بمب‌ها را مهندسی کنم، زیرا علم برایم فوق‌العاده جالب بود. اما بعد متوجه شدم که به جنگ و نسل کشی کمک خواهم کرد. بنابراین دیگر نمی خواستم این کار را انجام دهم. در عوض، این زن 24 ساله برای امرار معاش به لخت شدن روی آورد. او قبل از ترک کالج رقصیدن را در کلوب‌ها شروع کرده بود و توضیح می‌دهد:

فیزیکدان هسته ای که تبدیل به بازیگر فیلم های پورن شد 

به معنای واقعی کلمه یک هفته بعد از تولد 18 سالگی ام به فکر این کار افتادم. یکی از دوستانم شروع به برهنه کردن خودش کرد و گفت: هی، باید بیای با من برقصی، می توانی پول بیشتری به دست بیاوری. او به یاد می آورد: وقتی به آنها گفتم من مشغول تحصیل در فیزیک هسته ای و تشعشعات هستم، آنها گفتند خوب است. بیا ما کار کن و پول تحصیل است را دربیار!

 

به قرص های مسکن معتاد شده بودم

جاسمین قبلاً یک بورس تحصیلی کامل داشت، بنابراین با رقصیدن پولی هم برای خودش ذخیره می کرد. همچنین، جاسمین در نوجوانی به رقص و ژیمناستیک علاقه داشت، اما پس از تصادف شدید در 16 سالگی و شکستن هر دو دستش مجبور شد آن را رها کند. و در همان زمان دکترها با تجویز مقادیر بالای داروهای مسکن، او را به این قرص ها معتاد کرده بودند.

جاسمین پین

مادر جاسمین هنوز مقدار زیادی از قرص‌هایی را دارد که پزشکش برایش تهیه کرده بود. او ادامه داد: آنها احتمالاً اعتماد داشتند که مادرم قرص ها را جیره‌بندی می‌کند. اما مادرم اینکار را نکرد و گفت: اوه، من به تو اعتماد دارم… می‌دانم چقدر دردی داری و… من هر روز قرص های زیادی می خوردم.

 

سپس یک روز دید که من آن قرص ها را برای دوستانم هم می برم… بعد مادرم گفت “باشه فکر نمی کنم دیگر به اینها نیاز داشته باشی… اما جاسمین با وابستگی جدی به مسکن های بسیار اعتیادآور باقی مانده بود. او همچنین شروع به نوشیدن زیاد کرده بود و در گرداب اعتیاد گیر افتاده بود. ولی بالاخره به یک کمپ توانبخشی رفت و سلامتی خودش را بازیافت.

 

ترک اعتیاد و رقاص شدن

با گذر زمان، یک پزشک به جاسمین توصیه کرد که به بخش توانبخشی برود. در ابتدا او متقاعد نشد، اما بعد متوجه شد که واقعاً نیاز به درمان دارد. او توضیح داد: بهترین زمان را سپری کردم. آنها فقط به شما ماساژ و طب سوزنی می دهند. من حتی یک توله سگ پشتیبان داشتم – ما سوار اسب شدیم و اسب درمانی و توانبخشی انفرادی انجام دادیم. ما هیپنوتیزم و همه چیز داشتیم – عالی بود!

فروش محتوای جنسی

این درمان حدود 100000 دلار در ماه به او بازگرداند و او اعتراف کرد که مشکلات خود را در جلسات مشاوره بیشتر نشان می دهد تا بتواند بیشتر در آنجا بماند. پس از تمام این داستان ها هم، او وارد دانشگاه شد و شروع به تحصیل در رشته فیزیک هسته ای کرد. ولی بعد فهمید که در حال طراحی بمب هسته ای است و از این رشته کناره گیری کرد.

 

حالا او با فروش محتوای جنسی پول زیادی در ماه بدست می آورد. جاسمین اعتقاد دارد که اینکار بسیار بهتر از طراحی بمب هسته ای است. این مدل زیبا نمی خواهد مسبب مرگ مردم بی گناه باشد و در عوض می خواهد به آنها لذت بدهد. و در آخر هم باید بگوییم که اگر این پست مورد توجه تان قرار گرفته، می توانید دیگر اخبار جالب ما از سراسر جهان را هم مطالعه کنید.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
استخدام بادیگارد به خاطر جذابیت جنسی زیاد + عکس
استخدام بادیگارد به خاطر جذابیت جنسی زیاد + عکس