زن زیبا از خودش عروسک جنسی ساخته است + عکس

زن زیبا از خودش عروسک جنسی ساخته است + عکس

زن زیبا از خودش عروسک جنسی ساخته است

 

یک زن زیبا از خودش عروسک جنسی ساخته است و مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. او که در گذشته یک رادیولوژیست بوده می گوید: من از خودم یک عروسک جنسی درست می کنم تا طرفداران بتوانند من را 24 ساعت شبانه روز داشته باشند. اما آنها باید هزینه با من بودن را پرداخت کنند. سیلویا سایج، گفته است که چگونه یک استودیو یک کپی از بدن او با هوش مصنوعی برای یک ویدیو ساخت.

 

سیلویا فکر می‌کرد که ساخت عروسک جنسی از خودش بهتر از فیلم دیپ‌فیک است. این ستاره کهنه کار فیلم های بزرگسال سابقه بازی در 150 فیلم مستهجن دارد. حالا او می گوید که از بیکار شدن توسط هوش مصنوعی عصبی شده است. زیرا که بازی در فیلم های بزرگسال درآمد بالایی دارد و از وقتی هوش مصنوعی آمده، درآمد او هم کاهش پیدا کرده است.

 

بنابراین، سیلویا تصمیم گرفته است که از خودش کپی گرفته و عروسک های جنسی تولید کند. بدین ترتیب هواداران او می توانند با خرید این عروسک ها همیشه با او باشند. باید بگوییم که این ایده و اینکار می تواند سود بسیار بالایی برای این زن زیبا به ارمغان آورد. زیرا که هزینه عروسک های او بسیار بیشتر از دیگر عروسک های جنسی می باشد.

 

بیشتر بخوانید: معرفی انواع عروسک های جنسی مدرن + عکس

 

از خودم عروسک جنسی ساختم

سیلویا سایج در پادکست خود به نام Sexy Funny Raw توضیح داد که او بازسازی هوش مصنوعی یک استودیو از بدن خود را دید و احساس کرد که حتی بهتر از نمونه اصلی است. او می‌گوید: من کارهایی از هوش مصنوعی دیده ام. سپس از متخصصان خواسته‌ام که از من یک عروسک جنسی با کمک هوش مصنوعی بسازند.

زن زیبا از خودش عروسک جنسی ساخته است 

پس از ویرایش همه چیز آنها یک نمونه برای من ارسال کردند. سپس فکر کردم: وای من نسخه هوش مصنوعی خودم را ترجیح می‌دهم. البته این فقط یک نسخه صاف تر و صیقلی تر از من است، اما بدون اشتباه. این رادیولوژیست سابق 40 ساله می‌گوید که در این مرحله، فناوری کاملاً کامل نیست. همچنین، او اذعان می‌کند که لب‌های همتای هوش مصنوعی او با سرعت دقیق حرکت نمی‌کنند.

 

بیشتر بخوانید: تولید عروسک های جنسی که روح دارند + عکس

 

امکانات عروسک جنسی سیلویا سایج

سیلویا گفت که در حال مذاکره با یک شرکت ربات های جنسی برای ساختن یک ماکت در اندازه واقعی از خودش است. این ماکت حتی می تواند با صدای او صحبت کند. با این حال، هر کسی که این گزینه را می‌خواهد، باید هزینه بالایی را بپردازد. چرا که این ربات جنسی در واقع خود سیلویا می باشد، تمام بدون او همانند سیلویا است و حتی قادر به صحبت کردن می باشد.

از خودم عروسک جنسی ساختم

او گفت: افرادی که می‌خواهند عروسک جنسی من را داشته باشند، گزینه‌ای دارند که می‌توانند صدای من را وارد کنند. آنها می توانند این ربات را با هوش مصنوعی ادغام کنند. بنابراین عروسک جنسی، مانند من به شما پاسخ می‌دهد. این یک تجربه خاص است و برای اولین بار است که کسی اینکار را انجام می دهد. و این تجربه برای خاص پسندهای پولدار است.

 

بیشتر بخوانید: 12 کاربرد جالب عروسک های جنسی + عکس

 

ربات جنسی من گران قیمت است

سیلویا توضیح می دهد: سازندگان این ربات جنسی می گفتند: شما می توانید قیمت های خود را تعیین کنید. من قیمت عروسک های آنها را می دیدم و به آنها گفتم: این خیلی ارزان است. من حتی با این مقدار پول در یک فیلم برداری حاضر نمی شوم. شما یک عروسک کامل را برای این کار می‌فروشید و مشتریان همیشه من را در اختیار دارند.

امکانات عروسک جنسی سیلویا سایج

سپس گفتم نه، ما باید این قیمت را دو برابر کنیم و آنها گفتند که: خب، خیلی خوب است. لوکاس فراست، ستاره بزرگسال همکار سیلویا، که مهمان سیلویا در پادکست بود، چندان مطمئن نبود که بازیگران پورنوگرافی با جایگزین‌های هوش مصنوعی جایگزین شوند. زیرا مردم همچنان مشتاق «آن ارتباط انسانی» بودند.

 

او محتوای تولید شده توسط کامپیوتر را با ویپ ها مقایسه کرد. سپس گفت که آنها هرگز جایگزین یک سیگار واقعی نمی شوند. همچنین، لوکاس گفت: من فکر نمی کنم که ما با عروسک های جنسی جایگزین شویم. بعضی از مردم این کار را خواهند کرد، اما اکثریت قریب به اتفاق نه. اما با این وجود، او افزود، این خطر وجود دارد که توسعه دهندگان مصنوعی می توانند چیزی را بسازند که جای انسان را بگیرد.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
بیوگرافی انسیه رحیمیان شاخ اینستاگرام + عکس های داغ و جدید
بیوگرافی انسیه رحیمیان شاخ اینستاگرام + عکس های داغ و جدید