خودارضایی در هواپیما و بی توجهی کادر پرواز + عکس

خودارضایی در هواپیما و بی توجهی کادر پرواز + عکس

خودارضایی در هواپیما و بی توجهی کادر پرواز 

خودارضایی در هواپیما و بی توجهی کادر پرواز واکنش بسیاری از افراد را برانگیخته است. در یکی از پروازهای آمریکایی یک مرد در حال خودارضایی روی صندلی هواپیما بوده و کادر پرواز بدون اهمیت به این موضوع، فقط با آن شوخی کرده اند. گویا یک زن جوان که در کنار این مرد نشسته بوده به این عمل اعتراض کرده اما بی توجهی کادر پرواز او را متعجب و متاسف کرده است.

 

اینروزها خبرهای بسیار عجیبی از گوشه و کنار جهان می شنویم. اکثر این خبرها مربوط به مسائل جنسی می شوند. ما قبلا خبرهای جالبی درمورد اتفاقات گوناگون در فرودگاه ها و هواپیماها منتشر کرده بودیم، اما این خبر همگان را به تعجب واداشته است. کادر پرواز هیچ برخوردی با مرد جوانی که روی صندلی هواپیما در حال خودارضایی بود، نداشته اند.

 

بیشتر بخوانید: سوزاندن اسباب بازی های جنسی در اندونزی توسط مقامات!

 

خودارضایی مرد جوان در هواپیما

زن جوانی که در کنار او نشسته بود می گود: این مرد بی تربیت، در هواپیما در کنار من اقدام جنسی انجام داد – اما این واکنش خدمه کابین بود که من را بیشتر شوکه کرد. این زن به اشتراک گذاشته است که وقتی دید مسافری که در هواپیما کنار او نشسته بود در اواسط پرواز یک عمل جنسی (خودارضایی) انجام داد، در شوک فرو رفت.

خودارضایی در هواپیما

اما چیزی که او را بیش از پیش شوکه کرد، واکنش «نفرت‌انگیز» خدمه هواپیمایی هنگام شکایت او بود. ژنویو پاسکولا، در پرواز هواپیمایی United Airlines از لندن به شیکاگو بود که متوجه شد مسافر کناری اش، زیر یک پتو مسافرتی خودارضایی می کند. این زن این رفتار را به کارکنان گزارش داد، اما می‌گوید که از واکنش آن‌ها “متحیر” مانده است.

 

بیشتر بخوانید: ازدواج خواهران دوقلو با مرد میانسال پولدار

 

بی توجهی خدمه کابین به خودارضایی مسافران

طبق گزارش‌ها، خدمه کابین، درباره این رفتار زشت مرد جوان، با او شوخی می‌کردند. این عکاس با به اشتراک گذاشتن تصاویری از این حادثه در اینستاگرام، خط هوایی را به دلیل رفتارشان مورد انتقاد قرار داد. او گفت: آنها صندلی های جدیدی به ما دادند. سپس شروع کردند به شوخی کردن در مورد وضعیت آن مرد.

 

آنها از این زن پرسیده اند که “چه عطری می زنی” و بهانه می کردند که آن مرد “فقط کمی شراب خورده است”. ژنویو ادامه می دهد: در آن زمان، هیچ کس مانع او نشد. او اجازه داشت کارش را تمام کند، در حالی که کودکی هم نزدیک او نشسته بود. خانم ژنویو گفت که: در بدو ورود، امنیت فرودگاه از او پرسیده که آیا می‌خواهد آن مسافر از وی عذرخواهی کند؟

 

بیشتر بخوانید: پشیمانی دختر جوان از عمل بزرگ کردن سینه

 

عذرخواهی خطوط هوایی بابت خودارضایی مسافرشان

او درخواست عذرخواهی خطوط هوایی را رد کرده است. پس از این اتفاق، ژنویو تصویری از پاسخ به شکایت خود توسط شرکت هواپیمایی منتشر کرد. در آن نوشته شده بود: باز هم به خاطر وضعیت ناراحت کننده ای که تجربه کردید عذرخواهی می کنیم. ما از اینکه یونایتد را برای سفر خود انتخاب کردید قدردانی می کنیم. امیدواریم سفر بعدی شما با ما تجربه مثبت تری باشد.

خودارضایی حین پرواز با هواپیما

ژنویو پاسخ داد: من از عدم اقدام در این موقعیت بسیار ناراحتم. در حین پرواز من از همه ترسیده بودم. این مرد به وضوح مشکلات روانی داشت. عدم اقدام خدمه کابین تنفر برانگیز بوده است. یکی از سخنگویان خطوط هوایی یونایتد در آن زمان گفت که: رفتار نامناسب و توهین آمیز مانند این در هواپیماهای آنها بسیار نادر است.

 

اما ما پروتکلی برای اطمینان از ایمنی مشتریان خود داریم زیرا این اولویت اصلی ما است. آنها افزودند: به همین دلیل است که در این مورد، مشتریان ما به سرعت به صندلی‌های مختلف در قسمت‌های مختلف هواپیما منتقل شدند و با ورود هواپیما به گیت، مأموران انتظامی از قبل برای ملاقات با عامل این رفتار بی شرمانه احضار شدند.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
عکس های خفن الهام عرب + بیوگرافی الهام عرب و اینستاگرام
عکس های خفن الهام عرب + بیوگرافی الهام عرب و اینستاگرام