افزایش طول آلت تناسلی مردان در طول تاریخ و نگرانی پزشکان!

افزایش طول آلت تناسلی مردان در طول تاریخ و نگرانی پزشکان!

افزایش طول آلت تناسلی مردان 

افزایش طول آلت تناسلی مردان درطول تاریخ باعث ترس و نگرانی پزشکان شده است. اکثر مردان دوست دارند که همانند ستاره های فیلم های بزرگسالان آلت تناسلی بزرگی داشته باشند. اما این مورد از دید پزشکان چیز خوبی نیست. آنها می گویند هیچکس نباید چنین آرزویی داشته باشد. پزشکان با توجه به افزایش سایز آلت تناسلی مردان در طول تاریخ، حالا نگرانی هایی را ابراز کرده اند.

 

باید بگوییم که در طول تاریخ، طول آلت تناسلی مردان “25٪ افزایش یافته است” – اما پزشکان می گویند که “نگران کننده” است. به گفته محققانی که در 30 سال گذشته به طول آلت تناسلی مردانه نگاه کردند، وقتی صحبت از آن پایین ها می‌آید، افراد بزرگ‌تر شده‌اند. با این حال، پزشکان از یافته های خود ترسیده اند. ما در ادامه دلیل ترس و نگرانی آنها از این موضوع را به اشتراک گذاشته ایم.

 

افزایش سایز آلت تناسلی مردان در کمتر از 100 سال

اندازه آلت تناسلی اغلب می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. با این حال، محققانی که میانگین تغییر طول آلت تناسلی را در 30 سال گذشته مورد مطالعه قرار دادند، از یافته های خود “نگران” شده اند. تیم تحقیقاتی در دانشگاه استنفورد طول 55761 آلت تناسلی مختلف را از سال 1942 تا 2021 ثبت کردند.

افزایش طول آلت تناسلی مردان 

سپس آنهاداده‌هایی را از 75 مطالعه مختلف جمع‌آوری کردند که شامل یافته‌هایی از ایالات و کشورهای مختلف بود. و آنها واقعاً چیزی را که پیدا کردند دوست نداشتند. این تحقیق نشان داد که از سال 1992 تا 2021، میانگین طول آلت تناسلی در حالت نعوظ 25٪ افزایش یافته است، (از 4.8 به 6 اینچ).

 

چرا طول آلت تناسلی مردان افزایش پیدا کرده است؟

وقتی آلت تناسلی در حالت شل باشد، داده‌ها نشان می‌داد که اندازه متوسط 3.4 اینچ است. همچنین، وقتی کشیده می‌شود، به 5.1 اینچ افزایش می‌یابد. به گفته محققان، ممکن است مردان فکر کنند که این چیزی است که می‌توان به آن افتخار کرد. اما دکتر مایکل آیزنبرگ، استاد اورولوژی در پزشکی استنفورد، نگران است که افزایش طول ممکن است با قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی مضر مرتبط باشد.

چرا طول آلت تناسلی مردان افزایش پیدا کرده است

وی گفت: هرگونه تغییر کلی در طول آلت تناسلی مردان نگران کننده است. زیرا دستگاه تولید مثل ما یکی از مهمترین بخش های زیست شناسی انسان است. اگر ما شاهد این سرعت تغییر سایز آلت تناسلی هستیم، به این معنی است که اتفاق قدرتمندی در بدن ما رخ می دهد. ما باید سعی کنیم این یافته ها را تایید کنیم و در صورت تایید، باید علت این تغییرات را مشخص کنیم.

 

عوامل نگران کننده در رابطه با طول آلت تناسلی مردان

این متخصص افزود: ممکن است عوامل متعددی مانند قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی مانند آفت‌کش‌ها یا محصولات بهداشتی در تعامل با سیستم‌های هورمونی ما نقش داشته باشد. این مواد شیمیایی مختل کننده غدد درون ریز – بسیار زیاد هستند. و آنها به طور بسیار گسترده در محیط و رژیم غذایی ما وجود دارند که این مساله موضوع را نگران کننده، می کند.

طول آلت تناسلی مردان

همانطور که ما ساختار بدن خود را تغییر می دهیم، محیط نیز، هورمون های را تحت تاثیر قرار می دهد. قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی نیز به عنوان دلیلی برای بلوغ زودرس پسران و دختران مطرح شده است. مواد شیمیایی می تواند بر رشد دستگاه تناسلی تاثیر بگذارد. از آنجایی که این تغییرات طبیعی نیستند، بنابراین باید نگران عوارض آن باشیم.

 

چرا دانشمندان این تحقیقات را رد کرده بودند؟

تیم تحقیقاتی نتیجه گرفت: بررسی سیستماتیک و متاآنالیز ما نشان می دهد که میانگین طول آلت تناسلی در نعوظ بین سال های 1992 و 2021 افزایش یافته است. با توجه به پیامدهای مهم رشد دستگاه تناسلی برای عملکرد ادراری و تولید مثلی، مطالعات آینده باید تلاش کنند تا این روند را تایید کنند. هچنین آنها باید علت شناسی کرده و دلیل آن را به طور دقیق پیدا کنند.

 

این خبر پس از آن منتشر شد که دانشمندان اخیراً رشد اندازه متوسط آلت تناسلی را رد کرده بودند. به نظر می رسد که نهادهای اطلاع دهنده به دلیل کم بودن مدارک و شواهد، نتایج این تحقیقات را رد کرده بودند. اما حالا پزشکان نگرانی های خود را ابراز کرده اند. و در آخر پیشنهاد می دهیم دیگر پست جذاب ما درباره شکایت بازیگر زن فیلم های پورن از آلت بزرگ مردان را مطالعه کنید.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
بیوگرافی شاخ های اینستا در ترکیه + عکس
بیوگرافی شاخ های اینستا در ترکیه + عکس