عجیب ترین روش خیانت به همسر و تعجب کاربران شبکه های اجتماعی!

عجیب ترین روش خیانت به همسر و تعجب کاربران شبکه های اجتماعی!

عجیب ترین روش خیانت به همسر 

به نظر شما عجیب ترین روش خیانت به همسر چیست؟ یک مدل جوان که از طریق فروش محتوای جنسی و عکس های بدن خودش درآمد دارد، پرده از راز خیانت شوهرش برداشته است. او گفت: شوهر سابق من برای دیدن یک زن دیگر خودش را به سرطان زد – او حتی موهایش را تراشید. این اظهارات مدل جوان و معروف که در جریان یک پادکست فاش کرد، باعث تعجب کاربران شبکه های اجتماعی شده است.

 

این مدل بسیار موفق ادعا می‌کند تا زمانی که 15 ساله شد، با 40 یا 50 نفر رابطه جنسی داشته است. سپس فاش کرد که یکی از شوهران سابق اش، با تظاهر به سرطان به او خیانت کرده است. خانم (هیلی) ادعا می کند که شوهر قدیمی اش، یک بار وانمود کرده که سرطان دارد تا بتواند از او فرار کند و زن دیگری را ببیند.

 

بیشتر بخوانید: ترفند مچ گیری خیانت همسر با نگاه به نوک سینه های او + عکس

 

خیانت به همسر با ادعای بیماری سرطان

مدل جوان و خیره کننده استرالیایی در ادامه فاش کرد که این مرد کمی بعد حرکتی حتی گستاخانه تر انجام داد. هیلی که ادعا می‌کند تنها در شش ماه 300 فیلم بزرگسال ساخته است، به هالی رندال به پادکست گفت که این مرد حتی سرش را تراشید تا دروغ که می گفت قانع‌کننده‌ تر شود. او ادعا کرد: روز تولد من بود و او سعی کرد بگوید که احساس بیماری می کند و باید به خانه برود.

عجیب ترین روش خیانت به همسر 

من در نهایت متوجه شدم که او در واقع قصد دارد دوست دختر دیگرش را ببیند. هم هیلی و هم زن دیگر مورد خیانت بودند. خانم هیلی که از 3300 مشترک در پلتفرم OnlyFans سالانه 30000 دلار درآمد دارد، ادامه داد: او آن موقع هیچ تصوری از “بیماری سرطان” نداشت. وی ادامه می دهد: شوهرم اول ادعا کرد که سرطان استخوان دارد، اما سپس داستان خودش را تغییر داد.

 

سپس او گفت: نه، من سرطان پوست دارم. اما هیلی او را در مورد ادعایی که داشت به چالش کشید. این مدل جوان اشاره کرد که شوهرش قبلاً ادعا کرده بود که از سرطان استخوان رنج می برد، اما سپس آن را به طور کامل رد کرد و گفت که هرگز چنین چیزی را نگفته است. در نهایت، وقتی هیلی از او پرسید که کجا بوده است، همه چیز به اوج خود رسید.

 

بیشتر بخوانید: اعتیاد به رابطه جنسی با دوست همسر برای مرد خیانت کار دردسرساز شد!

 

مچ شوهرم را گرفتم و او خیانتکار بود

هیلی میگوید: شوهرم اصرار داشت که با دوستانش یه سفر رفته است. می‌گفت که اگر حرفش را باور نمی‌کنم، حتی می‌توانم تلفنش را چک کنم. اما وقتی این ستاره پورن خواست تلفن همراه شوهرش را چک کند، رفتارش ناگهان تغییر کرد. او به یاد می آورد: شوهرم گفت: فقط یک شرط – هیچ پیام خوانده نشده ای را باز نکن و روی رول دوربین من نرو.

خیانت به همسر با ادعای بیماری سرطان

اما این یک پرچم قرمز برای هیلی بود بود. پس او مستقیماً به سمت رول دوربین تلفن شوهرش رفت. سپس هیلی ادامه داد: عکس‌های او را از شب قبل دیدم. از شوهرم پرسیدم: دوست داری با دختران دیگری چه کار کنی؟ اما بعد دیدم پیامی آمد، بنابراین آن را باز کردم و دیدم دختری برای او نوشته: «عزیزم دوستت دارم». بنابراین به آن شماره پیام دادم که: «تو کی هستی؟»

 

بیشتر بخوانید: همسر من با مردان دیگر رابطه جنسی دارد و نمی توانم کاری کنم!

 

شوهرم خواست برگردد اما او را رد کردم

بلافاصله زن دیگر زنگ زد تا بفهمد چه خبر است. هیلی برای حفظ حریم خصوصی وارد حمام خود شد و گفت: حدود سه ساعت با آن زن حرف زدم – و سپس همه چیز را جمع کردم. هیلی در همانجا از شوهرش جدا شد. اما به طرز باورنکردنی، مدتی بعد شوهرش با هیلی تماس گرفت. او توضیح داد: چند هفته پیش، شوهر قدیمی ام در TikTok به من پیام داد.

مچ شوهرم را گرفتم و او خیانتکار بود

شوهرش از او خواسته بود که دوباره کنار هم باشند. و توضیح داده بود که تحت تاثیر فعالیت های هیلی در شبکه های اجتماعی قرار گرفته است. اما هیلی او را رد کرد و به این نکته اشاره کرد که در تمام مدتی که آنها با هم قرار ملاقات داشتند، او به خود می بالید که او فوق العاده ثروتمند است. بنابراین، فهمید که شوهر سابق اش، فقط برای پول خواسته دوباره با او باشد.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
عکس های لخت دختران هوادار بارسلونا 18+ زنان خوش اندام جذاب
عکس های لخت دختران هوادار بارسلونا 18+ زنان خوش اندام جذاب