تجاوز نگهبانان زندان به زنان زندانی در آمریکا + عکس

تجاوز نگهبانان زندان به زنان زندانی در آمریکا + عکس

تجاوز نگهبانان زندان به زنان زندانی 

افشاگری تجاوز نگهبانان زندان به زنان زندانی در آمریکا باعث واکنش های گسترده مردم جهان شده است. یکی از قربانیان فاش کرده: نگهبانان زندان “همیشه” با تاخیر رابطه جنسی دارند – و هزینه آن را با خوراکی های زندان می پردازند. این زن زندانی سابق که به دلیل جرایم مرتبط با مواد مخدر و اسلحه گرم “سالها در زندان بود و از زندان خارج شد” افشاگری هایی را انجام داده است.

 

باید بگوییم که این زن حالا، پرونده روابطه جنسی پنهانی زندانیان و نگهبانان آنها در آمریکا را باز کرده است. جسیکا، یکی از زندانیان سابق ادعا می کند که نگهبانان زندان “همیشه” با زندانیان زن رابطه جنسی دارند. اما او می گوید که این کار حتی اگر به رضایت زنان باشد، باز هم به دلایل مختلف اشتباه است و از نظر فنی همیشه تجاوز جنسی است.

 

رابطه جنسی نگهبانان زندان با زندانیان زن

جسیکا کنت، در سن 9 سالگی برای اولین بار با قانون برخورد کرد. او قبل از اینکه در زندان بچه دار شود و تصمیم بگیرد که پاک و هوشیار شود، مدتی را به خاطر جرایم مواد مخدر و سلاح گرم در زندان گذراند. حالا جسیکا می‌گوید که فعالیت‌های جنسی زیادی در زندان دیده است. در بیشتر موارد زنان با نگهبانان زندان موافقت کرده بودند، اما از نظر فنی هنوز یک مورد تجاوز جنسی است.

تجاوز نگهبانان زندان به زنان زندانی 

او در پادکست خود توضیح می دهد: این خلاف قانون است. دلیل این امر این است که نگهبانان زندان در موقعیت های قدرتمندی بر زندانیان قرار دارند. بنابراین زندانیان نمی توانند در مورد روابط جنسی در زندان تصمیم بگیرند. اما، جسیکا می‌گوید، دلایل زیادی وجود دارد که باعث می‌شود زنان در نهایت با مردان – و گاهی اوقات زنان – که برای محافظت از آنها پول می‌دهند، رابطه جنسی داشته باشند.

 

بیشتر بخوانید: تن فروشی زن نگهبان زندان در استرالیا و هجوم زندانیان هوادار به پیج او!

 

چرا زنان زندانی با نگهبانان رابطه جنسی برقرار می کنند؟

این یک چیز بسیار رایج است که زندانیان با افسران اصلاح معاشقه می‌کنند، من آن را به شکل دست اول دیده‌ام. این کار اساساً به دلایل زیادی انجام می شود. اولین مورد بی حوصلگی است. حوصله‌مان سر رفته، کار دیگری نداریم. بله، شما یک شغل به نام (زندانی بودن) دارید و تمام این چیزها، اما احتمالاً دلیل شماره یک بی حوصلگی است.

رابطه جنسی نگهبانان زندان با زندانیان زن

دلیل شماره دو این است که همه ما نیازهایی داریم همه ما چیزهایی می خواهیم. وقتی این نیازها برآورده نمی شوند، سعی می کنید دریابید که چگونه می توانید آن نیازها را برآورده کنید. بنابراین این دلیل دیگری است که موجب برقرار رابطه جنسی نگهبانان و زندانیان زن می شود. یک دلیل بسیار واضح دیگر این است که زندانیان کمیسر [فروشگاه زندان برای کالاهای لوکس] می خواهند.

 

آن‌ها می‌خواهند سعی کنند رابطه‌ای پیدا کنند. چه در خیابان، چه زن دیگری در زندان باشد. یا یک نگهبان، می‌خواهند نوعی رابطه را تسهیل کنند تا آنها بتوانند کمیسر بگیرند. البته این فقط به خاطر امکان خرید گهگاهی شکلات اضافی یا یک بطری شامپو نیست که زندانیان را به روابط عاشقانه با نگهبانان ترغیب می کند. چیزهای زیادی دیگری هم وجود دارند.

 

بیشتر بخوانید: دستگیری پورن استار مشهور به دلیل قاچاق کوکائین به اسپانیا! + عکس

 

رابطه نگهبانان زن همجنس باز با زنان زندانی

جسیکا از تینا گونزالس، افسر 26 ساله اصلاحات در زندان شهرستان فرسنو صحبت می کند که پس از قاچاق تلفن همراه، مشروبات الکلی و حتی تیغ‌های تیغ به زندان برای معشوقه‌اش زندانی شد. دادگاه شنید که چگونه گونزالس حتی یک سوراخ در یونیفورم خود ایجاد کرده بود تا رابطه جنسی با یک زندانی را برای او آسان تر کند.

رابطه نگهبانان زن همجنس باز با زنان زندانی

جسیکا می گوید: مساله این است که او این کار را در دید کامل زندانیان انجام می دهد. سکس در زندان اغلب یک امر عجولانه است. او می‌افزاید: اینطور نیست که آنها بتوانند این روابط طولانی و پرشور را داشته باشند. روابط مخفیانه در زندان مانند آنچه در سریال Orange is the New Black، نشان می دهند نیست، بلکه پنهانی تر و سریع تر از آن است.

 

آن افراد همیشه در معرض خطر گرفتار شدن هستند. اما جسیکا می‌گوید که گاهی اوقات روابط جنسی بین زندانیان و نگهبان‌ها می‌تواند به سوء استفاده آشکار منتهی شود. او ادامه می دهد: من در یک مرکز بودم که کشیش آنجا به جرم تجاوز جنسی به پنج زن مجرم شناخته و او به پنج سال زندان محکوم شد.

 

بیشتر بخوانید: فیلم گرفتن از همسر حین رابطه جنسی و پخش آنها!

 

تجاوز کشیش ها به زنان زندانی

برای درک این موضوع، من همچنین به دلیل فروش مواد مخدر پنج سال در ایالت آرکانزاس بودم. آنجا پنج زن را که می‌شناختم به صورت هفتگی در دفتر کشیش شکنجه و مورد تجاوز وحشیانه قرار می گرفتند. او کشیش سابق کنت دیویت را که به سه مورد تجاوز جنسی درجه سوم به 10 سال زندان محکوم شده بود، توصیف می کند. جسیکا می گوید: آن کشیش یک هیولای ترسناک بود.

 

در پی پرونده دیویت، دیوارهای دفتر کشیش در واحد زنان مک فرسون در نیوپورت، آرکانزاس، تخریب شده و با صفحه‌های شیشه‌ای جایگزین شده است. اما جسیکا می‌گوید مهم نیست که چه اقدامات احتیاطی انجام شود، مردم همیشه وسوسه خواهند شد. سپس او افزود: شما فکر نمی کنید که افسران وارد این روابط با زندانیان شوند، اما این اتفاق می افتد.

 

شما نمی توانید جایی که عاشق می شوید را انتخاب کنید، و بسیاری از این افراد واقعاً معتقدند که عاشق هستند. همچنین فکر نمی کنید که یک افسر اصلاحات شغل خود را برای آوردن دارو به خطر بیاندازد. ولی این اتفاق، با سرعت هشدار دهنده ای رخ می افتد. آنها مشروبات الکلی می آورند، تلفن می آورند، مواد مخدر می آورند، سیگار را به مراکز غیرسیگاری می آورند – زیرا پول هنگفتی می گیرند.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
زن 52 ساله که با 800 نفر رابطه جنسی داشته است! + عکس
زن 52 ساله که با 800 نفر رابطه جنسی داشته است! + عکس