فکر می کردم رابطه جنسی قبل از ازدواج گناه است تا اینکه اتفاق عجیبی افتاد!

فکر می کردم رابطه جنسی قبل از ازدواج گناه است تا اینکه اتفاق عجیبی افتاد!

فکر می کردم رابطه جنسی قبل از ازدواج گناه است 

مدل جوان می گوید: فکر می کردم رابطه جنسی قبل از ازدواج گناه است تا اینکه اتفاق عجیبی افتاد. این مدل زیبارو که به عنوان یک دختر مذهبی در یک خانواده مسیحی بزرگ شده است، پیش از این اعتقاد داشت که از دست دادن باکرگی قبل از ازدواج گناه است. اما او وارد یک سری اتفاقات در زندگی اش شد که دیدگاهش را تغییر داد. ما در ادامه داستان جالب این مدل زیبا را به اشتراک گذاشته ایم.

 

باکرگی برای بسیار از دختران موضوع بسیار مهمی است. البته باکرگی برای پسرها هم اهمیت دارد، اما برای دختران، این قضیه اهمیت بسیار بیشتری دارد. اکثر دختران همیشه به این فکر می کنند که چگونه ممکن است باکرگی خودشان را از دست بدهند. برخی دوست دارند ازدواج کنند و برخی هم دوست دارند که اولین رابطه جنسی یک خاطره عالی برای آنها باشد.

 

از دست دادن باکرگی قبل از ازدواج

مدل زیباروی لاتین به نام جانینا پرازرس می گوید که در یک خانواده مذهبی بزرگ شده است. از آن دسته خانواده های مسیحی که رابطه جنسی قبل از ازدواج را یک گناه بزرگ می دانند. اما کنجکاوی ها او در زندگی باعث شد که این مدل زیبارو، باکرگی خودش را در سن 19 سالگی از دست بدهد. حالا او به طور مفصل درباره قضیه از دست دادن باکرگی خودش صحبت کرده است.

فکر می کردم رابطه جنسی قبل از ازدواج گناه است 

این مدل پلی بوی می گوید: من باکرگی ام را بوسیله یک مرد همجنس باز از دست دادم. او توضیح می دهد: تازه 19 ساله شده بودم و فشار مذهب را در تمام بخش های زندگی ام احساس می کردم. از این فشارهای وارده رنج می بردم و به دنبال راه فراری از دست آن بودم. در مدرسه به ما می گفتند که رابطه جنسی فقط به شرط ازدواج گناه ندارد و من هم در سنی بودم که فشار جنسی را حس می کردم.

 

از دست دادن پرده بکارت در 19 سالگی

جانینا که اهل بزریل است، می گوید: من بین شاخه ای از مسیحیان که شاهدان یهوه نامیده می شوند زندگی می کردم. سپس از آن بخش کشور، به پایتخت یعنی ریودوژانیرو نقل مکان کردم. آنجا بود که یک دوست همجنس باز پیدا کردم. البته در آن زمان هنوز ترس داشتم که مبادا با از دست دادن باکرگی مرتکب گناه شوم و دیگر بخشیده نشوم.

از دست دادن پرده بکارت در 19 سالگی

بنابراین از آن دوستم که پسری همجنس باز بود، درخواست کردم که باکرگی مرا از بین ببرد. من به او اعتماد داشتم و دوستان بسیار نزدیکی بودیم. بنابراین با هم رابطه جنسی داشتیم و من باکرگی خودم را از دست دادم. از اینکار پشیمان نیستم زیرا که خاطره خوبی از آن در ذهن دارم. اینکه بهترین دوست تان باکرگی تان را بگیرد برای همیشه به عنوان یک خاطره خوب باقی می ماند.

 

فالوورهای جانینا واکنش های بسیار متفاوتی به داستان او داشتند. برخی از افراد او را تشویق کرده، برخی بحث بکارت را به معنی عقب ماندگی انسان ها می دانند و برخی هم اینکار او را مورد انتقاد قرار دادند. سپس، هزاران کامنت برای این مدل زیبای برزیلی ارسال شد. مذهبی ها او را مورد انتقاد قرار دادند و دیگران هم داستان او را خوانده و تشویقش کردند.

 

اهمیت باکره بودن دختران در جوامع مختلف

بحث باکرگی دختران یکی از داغ ترین بحث ها در بین تمام جوامع بوده است. در جوامعی که مذهب بر آنها حکومت می کند، اینکار گناه است. فرد ممکن است برای اینکار مجازات یا حتی مورد سنگسار قرار بگیرد. اما در جوامع پیشرفته تر، دیگر کسی به باکره بودن اهمیتی نمی دهد. بنابراین، هنوز هم بحث باکرگی دختران جزو موضوعات مورد اهمیت در برخی جوامع است.

از دست دادن باکرگی قبل از ازدواج

بسیاری از زنان و دختران در کشورهای مختلف برای حق انتخاب و اختیار خودشان مبارزه کرده اند. آنها اعتقاد دارند که اگر مردان می توانند به راحتی رابطه جنسی داشته و باکرگی شان را از دست بدهند، زنان هم باید این حق را داشته باشند. اگر اینکار ممنوع است پس پسران هم باید از داشتن رابطه جنسی قبل از ازدواج شان منع شوند.

 

بحث اصلی زنان در اینجاست که باکرگی مردان مشخص نمی شود، اما برای زنان قابل سنجش است. هنوز هم در کشورهای عقب مانده و جهان سومی، برخی قبل از ازدواج آزمایش باکرگی می دهند. اگر آنها باکره نباشند ممکن است تا آخر عمر مجرد مانده و یا وارد فاحشه خانه ها شوند. به همین دلایل است که زنان برای حق انتخاب خود مبارزه می کنند.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
بیوگرافی ماریا گواردیولا دختر پپ گواردیولا + عکس خفن
بیوگرافی ماریا گواردیولا دختر پپ گواردیولا + عکس خفن