تجاوز معلم زن 28 ساله به دانش آموز پسر 18 ساله + عکس

تجاوز معلم زن 28 ساله به دانش آموز پسر 18 ساله + عکس

تجاوز معلم زن 28 ساله به دانش آموز پسر 18 ساله 

خبر تجاوز معلم زن 28 ساله به دانش آموز پسر 18 ساله جنجال آفرین شده است. ظاهرا تجاوزها همیشه از طرف مردان نبوده و زنان هم مرتکب تجاوز جنسی به پسران جوان می شوند. این اتفاق چند روز گذشته خبرساز شده و باعث واکنش گسترده کاربران نیز شده است. برخی از کاربران با شوخی به این موضوع برخورد کرده و برخی هم واکنش های منفی بسیار بدی داشته اند.

 

این اولین باری نیست که خبر تجاوز جنسی معلمان زن در ایالات متحده رسانه ای می شود. اما اینبار یک معلم نمونه بوده که این عمل را مرتکب شده است. البته هویت دانش آموز هنوز مخفی مانده و نام او فاش نشده است. همچنین اظهارات این دانش آموز و اینکه چگونه این معلم لو رفته است، مشخص نیست. ما فعلا تنها اظهارات پلیس محلی درمورد این اتفاقات را در اختیار داریم.

 

معلم نمونه ماه که 28 ساله است، با دانش آموزی که «حداقل 10 سال از او کوچکتر بود» رابطه جنسی داشت. کیسی مک گراث در اوایل سال جاری جایزه بهترین معلم ماه را دریافت کرد. اما این دختر 28 ساله اکنون به دلیل داشتن رابطه جنسی با دانش آموزی که گفته می شود بیش از 10 سال کوچکتر از او بود دستگیر شده است.

 

بیشتر بخوانید: تجاوز نگهبان مدرسه به دختر 14 ساله و زندانی کردن او! + عکس

 

تجاوز معلم مدرسه به دانش آموز

حالا زنی که جایزه معلم ماه را به خود اختصاص داده بود به دلیل داشتن رابطه جنسی با یک دانش آموز به تجاوز قانونی متهم شد. به گفته مقامات پلیس، کیسی مک گرات، 28 ساله، در دبیرستان مرکزی چاتانوگا در تنسی، ایالات متحده تدریس می کرد. ولی زمانی که دانش آموزی را “10 سال کوچکتر از خود” مورد اعمال جنسی و شهوانی خود قرار داد، بازداشت شد.

تجاوز معلم زن 28 ساله به دانش آموز پسر 18 ساله 

این معلم هندسه از ماه مارس بدون دستمزد تعلیق شده است. او در 14 آگوست به “تخلف جنسی غیرقانونی و آگاهانه با فردی حداقل 13 سال اما کمتر از 18 سال” متهم شد. به گفته چندین رسانه محلی، برگه اتهامی رسمی ادعا می کند که این دانش آموز “حداقل” 10 سال از او کوچکتر بوده است و اکنون پس از پرداخت حدود 8500 پوند وثیقه با قید وثیقه آزاد شده است.

 

بیشتر بخوانید: تجاوز بازیکن فوتبال به دختر 19 ساله + عکس

 

کیسی مک گراث معلم نمونه ماه بوده است

سن دقیق این دانش آموز به اطلاع عموم نرسیده است و همچنین جزئیاتی در مورد چگونگی شکل گیری این رابطه یا گزارش آن به پلیس منتشر نشده است. قبل از دستگیری، او در اوایل سال جاری توسط مدرسه نامزد شده بود و جایزه “معلم ماه” را دریافت کرد. اما مقاله ای اعلام کرد که نام این معلم متخلف از وب سایت مدرسه حذف شده است.

تجاوز معلم مدرسه به دانش آموز

خانم مک گراث در هنگام دریافت جایزه معلم نمونه گفته بود که بهترین بخش روز “تعامل با دانش آموزان و ایجاد روابط با آنها” است. او همچنین ادعا کرد که دانش‌آموزش می‌داند که او به آنها به‌عنوان یک «فرد» اهمیت می‌دهد، نه فقط یک دانش آموز. این سخنرانی همچنین ادای احترامی از یک دانش آموز ناشناس داشت که احتمالا همین پسر بوده است.

 

بیشتر بخوانید: آزار جنسی زن اسپانیایی در حین لایو در توییچ + عکس

 

جرم کیسی برای تجاوز به دانش آموز 18 ساله

یکی از معلمان همان مدرسه گفته است که می‌توانم بگویم که او به دانش‌آموزانش احترام می‌گذاشت و این باعث می‌شود که به نوبه خود برای او احترام قائل باشم. جلسه دادگاه او برای 6 سپتامبر برنامه ریزی شده است. اگر این زن مجرم شناخته شود، ممکن است بین دو تا 12 سال زندانی شود. همچنین باید بگوییم که مدرسه سابق او هنوز در مورد این حادثه اظهار نظری نکرده است.

 

در آخر هم باید بگوییم که برای مطالعه پست های بیشتر می توانید به لینک های پیشنهاد مراجعه کنید. همچنین اگر تمایل دارید تا در بزرگترین سایت های سرگرمی آنلاین ایرانی ثبت نام کنید، می توانید به لینک های ورود به سایت پایین صفحه مراجعه کنید. شما می توانید به صورت کاملا رایگان یک حساب کاربری ایجاد کرده و از ساعت ها سرگرمی و جوایز نقدی عالی لذت ببرید.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
لخت شدن زن جوان در مقابل کارگران خانه اش + عکس
لخت شدن زن جوان در مقابل کارگران خانه اش + عکس