تجاوز بازیکن فوتبال به دختر 19 ساله + عکس

تجاوز بازیکن فوتبال به دختر 19 ساله + عکس

تجاوز بازیکن فوتبال به دختر 19 ساله 

تجاوز بازیکن فوتبال به دختر 19 ساله در رسانه های مختلف جنجال به پا کرده است. یک زن جوان اعتراف کرده که در سن 19 سالگی توسط یک بازیکن فوتبال مشهور مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است. او که نمی خواهد نامش فاش شود، گفته که سال های سختی را پشت سر گذاشته است. گویا در چند ساله گذشته او جرات نمی کرده که درباره این اتفاق تلخ صحبت کند.

 

این قربانی می گوید: وقتی که نوجوان بودم توسط ستاره لیگ برتر انگلیس به من”تجاوز” شد – این بازیکن از آن فیلم گرفت و به دوستانش نشان داد. من مدام چهره او را در تلویزیون می بینم. این زن مدعی شده است که در نوجوانی توسط یک ستاره لیگ برتر مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است. او در گذشته و از ترس این بازیکن، جرات شکایت نداشته است.

 

بیشتر بخوانید: فیلم گرفتن از همسر حین رابطه جنسی

 

تجاوز فوتبالیست معروف به دختر جوان

قربانی ادعایی – که نامش فاش نشده است – می گوید زمانیکه 19 ساله بوده است (هشت سال پیش) در یک مهمانی خانگی در اتاق خوابش مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است. او به رسانه ها گفت که فوتبالیستی که هرگز قبل از آن در هیچ مهمانی ندیده بودش، در آن شب به او تجاوز می کند. زن جوان گفت که در آن زمان، اصلا این مرد را نمیشناخته است.

تجاوز فوتبالیست معروف به دختر جوان ،فیلم گرفتن از تجاوز جنسی

این زن می گوید که در جریان حمله ادعایی “نتوانسته حرکت کند”. او گفت: “چیز بعدی که به یاد می‌آورم این است که دیدم هم خانه‌ام به اتاقم برگشته است، در را می‌کوبد و می‌پرسد: “چه خبر است؟” او ادعا کرد که این فوتبالیست از این حمله هولناک فیلم گرفته است – و ظاهراً این فیلم قبلاً در بین مهمانان هم پخش شده است.

 

بیشتر بخوانید: بریدن آلت تناسلی شوهر به خاطر آزار و اذیت!

 

فیلم گرفتن از تجاوز جنسی

با این حال، او اعتراف می کند که خودش فیلم را ندیده است و نمی داند که آیا هنوز وجود دارد یا خیر. این زن گفت که پیش از این هرگز با این بازیکن ملاقات نکرده بود و از آن زمان تاکنون همدیگر را ملاقات نکرده اند – اما او این حمله را به پلیس یا والدینش گزارش نکرده است. او حدس می‌زد که ممکن است نوشیدنی‌اش مسموم شده باشد، یا اینکه بیش از حد مست بوده است.

تجاوز بازیکن فوتبال به دختر 19 ساله ،بی توجهی دادگاه به پرونده های تجاوز جنسی

این زن اصرار دارد که: هرگز به رابطه جنسی رضایت نداده است. او می‌گوید “هیچ راهی وجود ندارد” که او آنقدر مست بوده که به یاد نیاورد چه اتفاقی افتاده است. در نهایت، او ادعا می کند که این بازیکن – که اکنون با یک تیم سطح بالا در لیگ برتر انگلیس قرارداد بسته است – در ساعات اولیه به خانه خود بازگشت و در قفل شده را کوبید و همچنین به او پیامک تهدید آمیز ارسال کرد.

 

بیشتر بخوانید: اعتیاد به رابطه جنسی با دوست همسر

 

بی توجهی دادگاه به پرونده های تجاوز جنسی

به علاوه، او از گزارش دادن این پرونده با توجه به نرخ پایین رسیدگی به پرونده تجاوز جنسی، به ویژه مدت ها پس از ادعای حمله، می ترسد. این زن گفت: “راستش را بخواهید، چرا باید پلیس را در نظر بگیرم در حالی که می دانم حتی پیگیری آن از طریق دادستانی سلطنتی چقدر دشوار است؟ اگر به دادگاه بروید، توسط وکیلی که به شما احساس بی ارزش بودن می دهد، کاملاً نابود می شوید.

پرونده های تجاوز جنسی

سیستمی برای محافظت از قربانیان خشونت جنسی وجود ندارد. حتی اگر جنایات دیگری را گزارش کنید، بلافاصله به دروغگویی متهم می شوید؟ و درد او تنها با این واقعیت عمیق تر می شود که هنگام تماشای فوتبال با همسرش مرتباً چهره او را در تلویزیون می بیند. او اکنون با هر بار ظاهر شدن او با تجربه دوباره اش روبرو می شود یا تماشای ورزشی را که دوست دارد کنار می گذارد.

 

بیشتر بخوانید: رابطه جنسی با دوست صمیمی دوران دبیرستان!

 

معنی تجاوز جنسی چیست؟

تجاوز جنسی به هر نوع فعالیت جنسی بدون رضایت قانونی یا رضایت آزادانه یکی از طرفین اشاره دارد. این فعالیت‌ها ممکن است شامل اجبار به رابطه جنسی، اغتصاب، مداعبه ناخواسته، لمس ناپسند و هر گونه تجاوز جنسی دیگری باشد. زنان قربانی تجاوز جنسی افرادی هستند که تجاوز جنسی از سوی دیگران را تجربه کرده‌اند. این موضوع تأثیرات عمیقی بر روحیه و روانی افراد دارد.

 

آمار و شیوع تجاوز جنسی:

با توجه به حساسیت این مسئله، آمار دقیق درباره تجاوز جنسی برای زنان می‌تواند بسیار مشکل باشد. بسیاری از موارد تجاوز جنسی اصلا گزارش نمی‌شوند. (به دلیل شرم و ترس از اتهامات مختلف و همچنین از دلیل احتمال تهدیدات و خشونت از طرف متجاوز).

 

تأثیرات روانی:

تجاوز جنسی می‌تواند تأثیرات بلندمدت و عمیقی روی زنان قربانی داشته باشد. این شامل اضطراب، افسردگی، احساس خودکفایی کاهش یافته، اختلالات خواب، افزایش خطر اعتیاد به مواد، اختلالات خوردن و مشکلات روابط بین فردی است.

 

حمایت و کمک‌ها:

حمایت و کمک به زنان قربانی تجاوز جنسی بسیار اهمیت دارد. بسیاری از کشورها سازمان‌ها و مراکز مختلفی را برای کمک به افراد تجاوز شده تشکیل داده‌اند. این مراکز معمولاً به مشاوره روانی، حمایت حقوقی و پزشکی، آموزش درباره تجاوز جنسی و سایر خدمات مرتبط کمک می‌کنند.

 

در نهایت، مهم است که به احترام و حمایت از زنان قربانی تجاوز جنسی توجه کنیم و به آنها فرصت بدهیم که احساسات و تجربیات خود را به طور آزادانه بازگو کنند و از منابع حمایتی موجود استفاده کنند. برای مطالعه پست های بیشتر در این زمینه می توانید به لینک های پیشنهادی مراجعه کنید.

 

برچسب‌ها:
ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت
جذاب ترین دختر هوادار منچسترسیتی کیست؟ + عکس
جذاب ترین دختر هوادار منچسترسیتی کیست؟ + عکس