دلیل جالب کاهش میل جنسی زوج ها از دید متخصص روابط جنسی

دلیل جالب کاهش میل جنسی زوج ها از دید متخصص روابط جنسی

دلیل جالب کاهش میل جنسی زوج ها 

ما در این پست، دلیل جالب کاهش میل جنسی زوج ها از دید متخصص روابط جنسی را به اشتراک گذاشته ایم. خانم کارن گارنی یکی از مشهورترین متخصصان روابط جنسی دلیل جالبی را برای کم شدن تعداد دفعات رابطه جنسی و همچنین کم شدن میل جنسی زوج ها را توضیح داده است. این متخصص با مشورت با هزاران زوج که مشکلات جنسی دارند، پرده از راز بسیار تامل برانگیزی برداشته است.

 

کارن گارنی سال های زیادی را صرف مطالعه درباره کم شدن تعداد دفعات رابطه جنسی انسان ها کرده است. در عصر تکنولوژی و زندگی ماشینی، انسان ها بسیار کمتر از گذشته رابطه جنسی دارند. همچنین، رابطه جنسی دیگر مثل قدیم نیست و ما به اندازه اجدادمان از روابط جنسی لذت نمی بریم. هر متخصصی یک جواب برای این مشکل ارائه داده، اما دیدگاه کارن گارنی بسیار متفاوت از دیگران است.

 

چرا نسل جدید رابطه جنسی کمتری دارند؟

دکتر کارن گارنی درمانگر جنسی می گوید که متوجه شده است، افرادی که حیوان خانگی دارند مدام از رابطه جنسی شان شکایت می کند. این متخصص روابط زناشویی یکی از بزرگترین موانع زوجین را در لذت بردن از اوقاتی سالم در اتاق خواب پیدا کرده است. وی اعتقاد دارد که اگر حین رابطه جنسی اجازه دهیم که حیوانات خانگی نظاره گر باشند، به مشکلات جنسی برخورد می کنیم.

دلیل جالب کاهش میل جنسی زوج ها 

دکتر کارن گارنی، روان‌سکس‌شناس، می‌گوید که رابطه جنسی پیچیده‌تر از همیشه است، زیرا هر نسل رابطه جنسی کمتری نسبت به نسل قبلی دارد. او به پادکست Diary of a CEO گفت: مخصوصا مردم در بریتانیا در این دهه نسبت به دهه قبل و دهه قبل از آن کمتر رابطه جنسی دارند.

 

خانم دکتر گارنی می گوید که اجازه دادن به حیوانات خانگی در اتاق خواب یکی از اشتباهات بزرگی است که افراد در حین رابطه جنسی مرتکب می شوند. زیرا یک گربه کنجکاو یا یک سگ محافظ برای بسیاری از زوج ها به عنوان یک قاتل عمل می کنند. حیوانات کنجکاو هستند و می فهمند که ما در حال انجام چه کاری هستیم و برخی از آنها هم فکر می کنند ناله های ما ناشی از درد ما است…

 

چرا نباید جلوی حیوانات رابطه جنسی داشته باشیم؟

 

حدود 30000 سال است که انسان ها سگ های خانگی و حدود 10000 سال است که گربه دارند. اما دکتر گارنی می‌گوید که فقط در یک سال گذشته متوجه افزایش ناگهانی تعداد افرادی شده است که اجازه می دهند حیوانات خانگی در اتاق خواب باشند. آنها اهمیتی نمی دهند که سگ، گربه یا پرنده شان در حال تماشای آنها هستند و مدتی بعد از مشکلات جنسی شکایت می کنند.

کاهش میل جنسی

او می‌گوید: رابطه جنسی ما، خلق و خوی حیوانات را خراب می‌کند… زیرا که آنها یا می‌خواهند درگیر شوند یا شما را تماشا می‌کنند. همچنین برخی از حیوانات اگر شما را در حال اینکار ببینند… آنها بعد از آن شما را از خودشان دور می‌کند. خانم گارنی اعتراف کرد: این یکی از بزرگترین سورپرایزها برای من بود و اصلا به آن فکر نمی کردم.

 

سگ ها فکر می کنند به صاحب شان حمله شده است

دکتر گارنی معتقد است که رابطه جنسی در مقابل چشم حیوانات خانگی می‌تواند به دوران قرنطینه کرونا مرتبط باشد. در این مورد -کیت پری – رفتارشناس سگ ها نیز توضیح داد که بسیاری از سگ ها به طور غریزی از صاحب خود محافظت می کنند. او توضیح داد: وقتی سگ ها صدای ناله یک زن را می شنوند… آنها نمی‌دانند چه اتفاقی می‌افتد و فکر می کنند که آن مرد به صاحبشان حمله کرده است.

درمان مشکلات جنسی زوج ها 

به گفته دکتر گارنی، جای تعجب نیست که حیوانات خانگی می توانند حواس پرتی جدی در اتاق خواب ایجاد کنند. او افزود: هیچ‌کس واقعاً نمی‌خواهد که شخص سومی را در اتاق ببیند – خوب، مگر اینکه بخواهید شخص سومی در اتاق باشد. همچنین، اگر بعد از اینکه سگ ها شاهد رابطه جنسی شما بودند آنها را بیرون کنید… سگ پارس می کنند و در را خراش می دهد، و نمی توانید به راحتی آنها را دور نگه دارید.

 

خانم دکتر گارنی افزود: این یک چالش بزرگ است. حیوانات خانگی باید دارای برچسب هشدار دهنده برای زندگی جنسی شما باشند. بنابراین نباید جلوی آنها روابط جنسی داشته باشید. بسیاری از آنها می فهمند که شما در حال چه کاری هستید. آنها حیوان هستند و همانند ما عقل ندارد، بنابراین می خواهند شریک رابطه جنسی شما باشند یا اینکه بدتر از آن به شریک جنسی شما حمله کنند.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
لایق این نبودم که دوست دختر کسی باشم تا اینکه اتفاق عجیبی افتاد!
لایق این نبودم که دوست دختر کسی باشم تا اینکه اتفاق عجیبی افتاد!