آلت تناسلی بزرگ خواننده جامائیکایی باعث کسب درآمد او شد!

آلت تناسلی بزرگ خواننده جامائیکایی باعث کسب درآمد او شد!

کسب درآمد از آلت تناسلی بزرگ 

آلت تناسلی بزرگ مرد جامائیکایی باعث کسب درآمد او شده است. او می گوید: من یکی از بزرگترین آلت های تناسلی جهان را دارم – زنان دوست دارند با آنها باشم. معروف ترین خواننده رپ جامائیکایی که پاتوآ نام دارد، قرار است قراردادی چند میلیون پوندی در یک سایت اشتراکی فیلم های بزرگسال دریافت کند – و همه اینها به خاطر اندازه آلت تناسلی او است.

 

این خواننده معتقد است که یکی از بزرگترین آلت های تناسلی مردانه جهان را دارد. باید بگوییم که این خواننده رپ، حالا قصد دارد ثروتی چند میلیونی با استفاده از آلت بزرگ خودش به دست آورد. رپر جامائیکایی پاتوا، ام دات آر، از زمانی که آهنگ Turn Red او نزدیک به 6 میلیون بازدید در یوتیوب داشت، موفقیت زیادی کسب کرده است.

 

آلت تناسلی بزرگ و پیشنهادات شغلی

طرفداران او از شان پل تا اسطوره NBA شکیل اونیل همگی به ستایش هنر او پرداخته اند. اکنون او در حال مذاکره با یک سایت اشتراکی فیلم های بزرگسالان برای یک معامله پولی کلان است. پس از اینکه مردم متوجه شدند که او آنقدر ثروتمند است که زنان از خوابیدن با او می ترسند، اشتیاق شان برای شناخت بیشتر این خواننده افزایش پیدا کرد.

کسب درآمد از آلت تناسلی بزرگ 

این رپر که نام واقعی اش، موزس رابرت مک جورج است، می‌گوید: موردهای زیادی داشته‌ام که زنان با دیدن آلت تناسلی من ترسیده، و از خوابیدن با من خودداری کرده‌اند. وی افزود: بعضی از آنها می‌گویند این چیز را از من دور کن. زیرا می‌ترسند که بعد از آن نتوانند راه بروند. حالا هم من در حال مذاکره قراردادی با پول کلان هستم.

 

او اضافه کرد که به طور جدی به باز کردن یک حساب کاربری در پلتفرم X-rated هم فکر می کند، اما تاکید کرد: هنوز تماماً در دنیای موسیقی فعال هستم. اما زمان برای همه کم است، بنابراین من ممکن است با آنها امضا کنم. زیرا ممکن است پول آنها برای رد کردن پیشنهادشان خیلی خوب باشد.

 

بیشتر بخوانید: بزرگترین آلت تناسلی جهان متعلق به کیست؟

 

آلت تناسلی پاتوآ پتانسیل کسب درآمد بالایی دارد

این خوانند می گوید: طرفداران من احتمالاً از دیدن چیزی که مدتهاست در مورد آن صحبت می کردند ناراحت می شوند. مطمئن نیستم که آنها برای اولین بار چگونه در مورد آن شنیده اند – شاید از یک همخواب سابقم، که چیزهایی را در شبکه های اجتماعی قرار داده است. بنابراین، آقای پاتوآ برای مدیریت پلتفرم های آنلاین خود در شرکت Rebel Agency ثبت نام کرد.

آلت تناسلی بزرگ و پیشنهادات شغلی

آلت تناسلی بزرگ خواننده جامائیکایی

 

جردن اسمیت، مدیر اجرایی Rebel، 29 ساله، گفت: ما متقاعد شده‌ایم که M Dot R با توجه به آلت تناسلی عظیمش، پتانسیل کسب درآمد بالایی دارد. می‌توانیم تأیید کنیم که او آن را به ما نشان داده است. فکر می‌کنیم که او می‌تواند روی پلتفرم‌هایی مانند OnlyFans منفجر شود. به طور خلاصه، میلیون‌ها نفر می خواهند عکس آلت تناسلی او را ببینند.

 

پاتوآ که جدیدترین موزیک ویدیو خود را با برخی از اینفلوئنسرهای Rebel بیرون داده است. او گفت که برخی از آنها “از روی کنجکاوی به آلت تناسلی من نگاه کردند” و “از اندازه آن شوکه شدند – حتی هنگامی که شل بود”. باید بگوییم، آلت تناسلی این خواننده رپ در برخی موارد هم باعث کابوس او شده است.

 

بیشتر بخوانید: شکایت بازیگر زن فیلم های پورن از آلت بزرگ مردان + عکس

 

آلت تناسلی بزرگ گاهی کابوس است

او اضافه کرد: بیشتر پسرها همیشه می‌گویند که آرزو می‌کنند یک آلت تناسلی بزرگ داشته باشند. اما وقتی زنان با شما نمی‌خوابند چون خیلی حجیم و بزرگ است، سایز آلت تناسلی به کابوس شما تبدیل می شود. روابطم به خاطر آن خراب شده است. بسیاری از دختران وقتی یک بار با من می خوابند، از بازگشت امتناع می ورزند. این می تواند کمی ترسناک باشد.

آلت تناسلی بزرگ گاهی کابوس است

آلت تناسلی بزرگ خواننده جامائیکایی

 

پاتوآ همچنین گفت که او هر ساله صدها پوند را با خرید لباس زیر مخصوصی که از ظاهر آلت تناسلی اش جلوگیری می کند، خرج می کند. زیرا برآمدگی عظیم زیر لباس هایش همیشه به چشم می خورد. البته او از بیان دقیق اندازه‌اش خودداری کرد و افزود: اگر در OnlyFans ثبت نام کنم این موضوع مشخص می‌شود.

 

بیشتر بخوانید: کدام کشورها بزرگترین سایز آلت تناسلی را دارند؟

 

آلت تناسلی من اندازه یک ساعد است

پاتوآ می گوید که اندازه آلت تناسلی اش، تقریباً دو برابر میانگین جهان است – و به اندازه یک ساعد دست بزرگ می‌شود. اندازه متوسط آلت تناسلی در بریتانیا کمی بیش از 5 اینچ است. و تکل معمولی انگلیسی ها کمی بیش از 5 اینچ است. در سال 2022، بریت مت بار، 40 ساله، که در کانال 4 برنامه My Massive C*ck ظاهر شد، گفت که آلت تناسلی اش تا 11.5 اینچ در حالت نعوظ بزرگ می شود.

 

خوانند جوان رپ گفت: من فیلم های مستندی را در مورد آن دو نفر تماشا کرده ام، و فقط بگوییم که من در باشگاه آنها هستم. همچنین، پاتوآ اضافه کرد که او اکنون سراغ “زنان مسن تر” می رود. زیرا آنها در اتاق خواب تجربه بیشتری دارند. او گفت: البته، طبق تجربه من، آنها با دیدن آلت تناسلی من بیشتر احتمال دارد که فرار کنند.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
زن زیبا و خوش اندام که مردان پولدار را اغوا می کند + عکس
زن زیبا و خوش اندام که مردان پولدار را اغوا می کند + عکس