روابط جنسی عجیب و غریب میلیونر معروف آمریکایی + عکس

روابط جنسی عجیب و غریب میلیونر معروف آمریکایی + عکس

روابط جنسی عجیب و غریب میلیونر معروف آمریکایی 

روابط جنسی عجیب و غریب میلیونر معروف آمریکایی اینروزها بسیار حاشیه برانگیز شده است. مدل‌های پنت‌هاوس ادعاهای وحشتناکی را درباره باب گوچیونه، میلیونر مشهور، آشکار کرده اند. آنها فاش کرده اند که او چگونه در سن 18 سالگی فیلم پورن حیوانی تماشا می کرد و دیگران را نیز مجبور کرد تا با همسرش رابطه جنسی سه نفری داشته باشد.

 

یک مستند تکان‌دهنده جدید، حقایقی تلخ از زندگی باب گوچیونه، غول مجله پنت‌هاوس را فاش می‌کند. این مستند نشان می‌دهد که او چگونه مدل‌های جوان را به انجام اعمال جنسی تشویق می‌کرد و آنها را در عمارت بزرگ خود در شهر نیویورک نگه می‌داشت. (رازهای پنت هاوس) یک سریال چهار قسمتی است که قرار است از شبکه A&E پخش شود.

 

بیشتر بخوانید: دستگیری پورن استار مشهور میا اچوریا

 

نشان دادن پورنوگرافی حیوانی به دختران جوان

مولتی میلیونر معروف، آقای گوچیونه در اوج شهرت و ثروت – که در اوج موفقیتش ثروت خالص 400 میلیون دلاری داشت – با همسر سوم خود، کتی کیتون، در بزرگترین اقامتگاه خصوصی در منهتن زندگی می کرد. با این حال، پشت درهای این خانه باشکوه، کارهای عجیبی در جریان بود. مدل های این پنت‌هاوس ادعا می کنند که به آنها پورنوگرافی حیوانی نشان داده شده است.

روابط جنسی عجیب و غریب میلیونر معروف آمریکایی

یکی از مدل های این پنت هاوس سابق، جین هارگریو، ادعا کرد که او را وادار کرده اند تا فیلم های پورن حیوانی را با گوچیونه تماشا کند. در آن زمان، او فقط 18 سال داشت و به مدت چهار سال در عمارت گوچیونه زندگی کرد. او به یاد می آورد: «در زمانی که کتی برای چند روز خانه نبود، او از من خواست وارد اتاق خواب اصلی شوم.

 

یک تخت بزرگ در آنجا بود. او ویدیوهایی از زنانی داشت که با حیوانات رابطه جنسی داشتند. این مدل افزود: سپس او شروع به رفتارهای عجیب کرد و می خواست تا حدی صمیمی تر باشد. و من واقعاً مطمئن نبودم که با او احساس راحتی داشته باشم، زیرا کتی جای دیگری بود و من از این احساس خوشم نمی آمد.

 

بیشتر بخوانید: خودارضایی در هواپیما و بی توجهی کادر پرواز

 

بازی مدل ها در فیلم های پورن

آقای گوچیونه چهار بار در طول زندگی خود ازدواج کرد، اولین ازدواج او با لیلیان بکر در اواخر نوجوانی اش بود. سپس با زن بریتانیایی موریل هادسون ازدواج کرد که از او صاحب چهار فرزند شد. پس از طلاق در سال 1979، گوچیون با همسر سوم خود، و همراه قدیمی اش کیتون ازدواج کرد. کیتون پس از یک مبارزه طولانی با سرطان در سن 58 سالگی درگذشت.

باب گوچیونه

این مدل افشاگر، همچنین در مورد بازی در فیلم گوچیونه، که یک فیلم پورن وابسته به عشق شهوانی با بازی هلن میرن و جان گیلگود بود، صحبت کرد. او در مورد حضور در صحنه عیاشی آن فیلم گفت: نمی‌دانستم قرار است آلت تناسلی کسی را بمکم که قبلاً هرگز ندیده بودم و حتی قبلاً این کار را نکرده بودم. و من تازه 19 ساله شده بودم.

 

بیشتر بخوانید: سوزاندن اسباب بازی های جنسی در اندونزی توسط مقامات!

 

دوش طلایی و ادرار کردن روی مردان

همچنین، شیلا کندی، یکی دیگر از مدل های پنت هاوس گوچیونه، ادعا کرد که گوچیون از او خواسته است که روی تختش دوش طلایی انجام دهد. او گفت: باب به کارهای واقعاً عجیب و غریبی مشغول بود. یک شب، کتی در اروپا بود، و من به اتاق خوابش رفتم، و نمی‌دانم چطور به این فکر افتاد. او گفت: می‌دانی عزیزم، کاری هست که من واقعاً دوست دارم انجام دهی.

مدل های پنت هاوس گوچیونه

سپس گفت: آیا تا به حال در مورد دوش طلایی چیزی شنیده ای؟ دوش طلایی به ادرار کردن روی مرد گفته می شود. شیلا در ابتدا از انجام این عمل جنسی روی او خودداری کرد. بنابراین او به آنها پیشنهاد داد که وسایل را به وان حمام ببرند. او گفت: گوچیون زنجیر طلایش را به تن داشت، کاملا برهنه، و من فقط روی او ادرار کردم.

 

شیلا همچنین مدعی شد که پس از اینکه با او و همسرش کتی، یک رابطه جنسی سه نفری داشتند، از زندگی در پنت هاوس اخراج شد. او گفت: در نهایت، او مرا شکست. این اولین بار در زندگی ام بود که فکر کردم، این تو نیستی، تو مجبور نیستی این کار را انجام دهی. اما فقط می دانستم که اگر این کار را نکنم بیرونم خواهد کرد.

 

بیشتر بخوانید: رابطه جنسی با دوست صمیمی دوران دبیرستان!

 

دادن قرص های ضد بارداری به مدل های جوان

فرزندان گوچیونه هم داستان های تا حدودی دلخراش کننده را از سال های شکل گیری شخصیت شان به اشتراک گذاشتند. تنها دختر او، نینا، نقل می‌کند که چگونه پدرش مدل های پنت‌هاوس شان را وادار به مصرف قرص‌های ضد بارداری می کرد. او گفت: او می‌گوید این کار باعث می‌شود دخترها قبل از عکسبرداری شیک‌تر به نظر برسند و برای من کاملاً منطقی بود.

 

گوچیونه اعتقاد داشته که با مصرف قرص های ضد بارداری سینه‌های دختران کمی بزرگ‌تر می‌شوند. اما دخترش می گوید: به ذهنم خطور کرد که او احتمالاً سعی می‌کرد جلوی بارداری دخترها را بگیرد. این منزجر کننده است، اما او اهمیتی نمی نداد. گوچیونه یکی از ثروتمندترین افراد جهان بود و فوربس در سال 1982 گزارش داد که دارایی خالص او 400 میلیون دلار بود.

 

در آوریل 2002، او در نیویورک تایمز نقل کرد که پنت هاوس اش، در طول عمر سه دهه ای خود 3.5 تا 4 میلیارد دلار درآمد داشته است. با این حال، در اواخر دهه 1990، به لطف ظهور پورنوگرافی رایگان آنلاین، تعداد تیراژهای این پنت هاوس شروع به کاهش کرد. در آگوست 2003، پنت هاوس گوچیونه توسط طلبکارانش برای فروش گذاشته شد. گوچیون هم در سال 2010 در سن 79 سالگی درگذشت.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
عکس دختران مشهورترین فوتبالیست های جهان
عکس دختران مشهورترین فوتبالیست های جهان