پرونده تجاوز جنسی دنی آلوز و حکم قاضی + عکس

پرونده تجاوز جنسی دنی آلوز و حکم قاضی + عکس

تجاوز جنسی دنی آلوز 

در این پست، به بررسی پرونده تجاوز جنسی دنی آلوز و حکم قاضی پرونده او پرداخته ایم. این بازیکن از ژانویه در بازداشت به سر می برد و چند روز پیش آزاد شد. دادگاه دنی آلوز بین اکتبر تا نوامبر سال جاری برگزار شد. او به اتهام تجاوز جنسی که گفته می شود در باشگاهی در بارسلونا رخ داده است، با حکم 12 سال زندان مواجه بود و همچنان هم با وجود آزادی ممکن است محکوم شود.

 

دنی آلوز 40 ساله از 20 ژانویه پس از آن که یک زن 23 ساله او را متهم به تجاوز جنسی در دستشویی در باشگاه مشهور ساتون کرد، در برایان 2 بازداشت شد. این مدافع که در گذشته برای باشگاه‌های بزرگ اروپایی بازی کرده است، درخواست‌های متعددی برای آزادی داشت که رد شد. بنابراین او در بازداشت ماند. قضات دادگاه عالی بارسلونا آخرین درخواست تجدیدنظرش را هم رد کردند.

 

در صورت آزادی، این نگرانی وجود دارد که بازیکن سابق بارسلونا ممکن است این کشور را ترک کند. او احتمالاً به زادگاهش برزیل بازگردد. (برزیل شهروندان خود را به کشورهای خارجی منتقل نمی کند). اما چند روز پیش این اتفاق افتاد و دنی آلوز از زندان آزاد شد. بر اساس مقاله ای از ال پریودیکو، تاریخ محاکمه پرونده دنی آلوز تعیین شد و قاضی پرونده حکم را صادر کرد.

 

ماجرای تجاوز جنسی دنی آلوز به دختر 23 ساله

مخالفان دنی می گویند: به لطف قانون حمایت از آزادی جنسی که در اکتبر اجرایی شده، دنی آلوز در صورت مجرم شناخته شدن می‌تواند به مجازات شش تا دوازده سال زندان محکوم شود. پس از درگذشت مادر همسرش جوآنا سانز، او در ماه ژانویه پس از بازگشت از مکزیک به اسپانیا، زندانی شد.

تجاوز جنسی دنی آلوز 

ال پریودیکو می افزاید که دو قاضی تحقیق، سه مقام و حداکثر پنج قاضی دیگر دو بار مدارک را ارزیابی کرده و به همان تصمیم رسیده اند. ظاهراً مدارک مختلفی وجود دارد که ادعاهای قربانی را تأیید می کند. این مدارک توجیهات ارائه شده توسط دنی آلوز را تا این مرحله رد می کند. هم در ظرفشویی و هم در مخزن، پلیس هفت اثر انگشت قربانی را کشف کرد.

 

بیشتر بخوانید: تجاوز بازیکن فوتبال به دختر 19 ساله + عکس

 

آزادی دنی آلوز از زندان

اعتقاد بر این است که ردیابی‌های موجود در محل ممکن است نشان‌دهنده مجموعه‌ای از اقدامات باشد که با دو ادعای متهم مطابقت دارد. اما دنی آلوز پس از پرداخت وثیقه یک میلیون یورویی از زندان آزاد شد. ولی قاضی به بازیکن دستور داده است که هر هفته به دادگاه مراجعه کند. بنابراین، اگر او از اسپانیا فرار نکند، همچنان می تواند به زندان بیافتد.

تجاوز جنسی دنی آلوز به دختر 23 ساله

پرونده تجاوز جنسی دنی آلوز و حکم قاضی

 

دنی آلوز در ماه فوریه به اتهام تجاوز جنسی مجرم شناخته شد و به چهار سال و شش ماه زندان محکوم شد. به گزارش ال پایس، این بازیکن برزیلی به این حکم اعتراض کرده و با قاطعیت مبنی بر اینکه کشور را ترک نخواهد کرد، درخواست کرده است که با قید وثیقه آزاد شود.

 

طبق گزارش COPE، آلوز اکنون با وثیقه 1 میلیون یورویی (853000 پوند / 108 میلیون دلار) از زندان آزاد خواهد شد تا محکومیت نهایی خود به پایان برسد. طبق گزارش موندو دپورتیوو، دنی آلوز به پرداخت وثیقه 1 میلیون یورویی، ابطال گذرنامه، حضور در دادگاه هر هفته و عدم اجازه راه رفتن در فاصله یک کیلومتری متهم یا برقراری ارتباط با او محکوم شده است.

 

بیشتر بخوانید: تجاوز معلم زن 28 ساله به دانش آموز پسر 18 ساله + عکس

 

دنی آلوز فرار نمی کند

دنی آلوز در جلسه وثیقه گفت: من به عدالت اعتقاد دارم. من قصد فرار ندارم و تا آخر در اختیار دادگاه خواهم بود. اینس گواردیولا، وکیل آلوز، همچنین به نفع آزادی آلوز با قید وثیقه استدلال کرده بود و به پیوند قوی بازیکن سابق بارسلونا با جامعه و اقامت او در شهر پس از دو دوره حضورش در آنجا بین سال‌های 2008 و 2016 اشاره کرد.

رسوایی جنسی دنی آلوز

پرونده تجاوز جنسی دنی آلوز و حکم قاضی

 

این بازیکن آبروریز که به عنوان “خطر پرواز” در نظر گرفته می شد و قبل از صدور حکم فوریه از وثیقه محروم بود، قرار است به زودی پس از تحمل 14 ماه از زندان آزاد شود. آزادی دنی آلوز همچنین منوط به تحویل پاسپورت های برزیل و اسپانیا، ماندن در اسپانیا و رضایت او برای حضور هفتگی در دادگاه است.

 

علاوه بر این، او باید از یک دستور منع کننده پیروی کند که او را از نزدیک شدن به قربانی، خانه، محل کار یا هر مکان دیگری که شناخته شده است در فاصله 1000 متری از او بازدید می کند، منع می کند. وکلای قربانی، دادستان و دفاع سه روز فرصت دارند. استر گارسیا، وکیل قربانی، پس از خروج از دادگاه، به سایت رسانه اسپانیایی RAC1 گفت که چقدر از این تصمیم ناامید شده است.

 

بیشتر بخوانید: تجاوز نگهبان مدرسه به دختر 14 ساله و زندانی کردن او! + عکس

 

عدالت اسپانیایی ها برای ثروتمندان است

آلوز روز سه شنبه از طریق لینک ویدیویی ظاهر شد، زمانی که گواردیولا ادعا کرد هیچ شانسی برای ترک کشور یا از بین بردن شواهد وجود ندارد. آلوز اصرار داشت که آماده است پاسپورت خود را تحویل دهد. او گفت: من واقعاً از این تصمیم ناراضی هستم. ما درخواست تجدید نظر خواهیم داد زیرا معتقدیم که مطابق با قانون نیست.

 

دنی گفت: این روزها عدالت برای ثروتمندان اجرا می شود. این باعث رسوایی است که آنها یک نفر را آزاد می کنند زیرا می توانند در کمترین زمان یک میلیون یورو دریافت کنند. در همین حال، دادستانی با ادعای ناکافی بودن محکومیت بهمن ماه به مدت چهار سال و نیم برای مجازات جرم ارتکابی، درخواست 9 سال حبس داد.

 

باید بگوییم که آلوز در بازداشت پیشگیرانه اش حبس شد. سپس آقای آلوز به اتهام آزار جنسی یک زن در یک کلوپ شبانه بارسلونا در سال 2022 محکوم شد. دوست و پسر عموی قربانی، افسران پلیسی که با زن صحبت کرده بودند و یک متخصص روانشناسی قانونی که او را ارزیابی کرد، همه در طول دادگاه برعلیه دنی آلوز شهادت دادند.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
بیوگرافی و عکس های صدف بیوتی اینفلوئنسر مشهور
بیوگرافی و عکس های صدف بیوتی اینفلوئنسر مشهور