مشکلات پیدا کردن شوهر برای بازیگر فیلم های خاک بر سری | عکس

مشکلات پیدا کردن شوهر برای بازیگر فیلم های خاک بر سری | عکس

مشکلات پیدا کردن شوهر برای بازیگر فیلم های خاک بر سری 

در این پست، درباره مشکلات پیدا کردن شوهر برای بازیگر فیلم های خاک بر سری صحبت می کنیم. کوری یی شکایت می کند که وقتی بازیگر فیلم های پورنوگرافی هستید، پیدا کردن دوست پسر سخت است. زیرا اکثر پسرها و مردهای جوان نسبت به زنانی که عکس و فیلم های های برهنه را به صورت آنلاین منتشر می کنند بسیار بی اعتماد هستند.

 

یکی از مدل‌های برجسته پلتفرم اونلی فنز ماه گذشته به طور تصادفی یک کلیپ ویدیویی برهنه را در اینستاگرام منتشر کرد. پس از این اتفاق او بسیار مشهور شد و افراد به دنبال پروفایل او در اونلی فنز بودند. این مدل جوان می‌گوید یافتن مردی که با نشان دادن بدنش به صورت آنلاین راحت باشد، سخت است.

 

برای اینکه پورن استار هستم شوهر ندارم

خانم – کوری یی – ادعا می کند که او چند سالی است که مجرد است. زیرا “بیشتر پسرها از بودن با کسی که با طرفدارانش چت می کند و عکس برهنه می گیرد راحت نیستند.” او می‌گوید که دائماً مورد آزار مردانی قرار می‌گیرد که به نظر می‌رسد می‌خواهند با او قرار بگذارند. وقتی آنها می فهمند که کوری چه کاره است… دیگر با او قرار نمی گذارند.

مشکلات پیدا کردن شوهر برای بازیگر فیلم های خاک بر سری 

او به پادکستر هالی رندال گفت: «به نظر می‌رسد که بسیاری از مردان می‌خواهند با یک مدل اینستاگرامی قرار بگذارند، اما بعد از چند وقت می‌خواهند او مدلینگ و همه چیز را متوقف کند.» باید بگوییم، کوری می گوید که قصد ندارد مدلینگ خود را رها کند: من عاشق حضور در مقابل دوربین هستم. زیرا بدن انسان و به خصوص بدن زن یک اثر هنری جادویی است.

 

مشکلات کار کردن در حوزه سرگرمی های بزرگسال

البته کوری تجربیات بدی را در حین مدلینگ داشته است، به ویژه از عکاسان مرد. او گفت: عکاسان مرد، آنها با مدل ها خیلی بد رفتار می کنند. به خصوص مدل‌های جوان‌تر که بی‌گناه هستند و تازه وارد این حرفه شده اند. اما کوری اضافه می‌کند: «من و عکاسم کارهای زیادی انجام داده ایم… البته فقط چیزهای روزمره. یکروز وقتی عکس او را پست کردم چیزی شبیه به 43 میلیون بازدید داشتیم…»

پورن استار

کوری ادامه می دهد: دردسرهای مدلینگ در حوزه بزرگسال در خیابان هم برای شما دردسر ایجاد می کند. برخی از مردان که مرا میشناسند در خیابان به من تیکه می اندازند و می خواهند که یک شب با آنها باشم… او افزود: تعجب می‌کنم که این مردها روزانه چند زن را مورد آزار و اذیت قرار می دهند… بیشتر مردها اینکار را برای سرگرمی و خندیدن انجام می دهند.

 

مردان عکس آلت تناسلی شان را برای من دایرکت می کنند

 

کوری یی می گوید: مردان زیادی عکس آلت تناسلی خود را در فیس بوک و اینستاگرام برای من ارسال می کنند. این احمق ها فکر می کنند که من به دنبال آلت تناسلی آنها هستم یا اینکه از دیدن عکس اندام تناسلی آنها خوشنود می شوم. این مدل ادامه می دهد: مردها فکر می کنند که می توانند هر کاری بخواهند انجام دهند. تمام زنان از آزارهای آنلاین آنها هم رنج می برند.

فیلم خاک بر سری

این مدل اونلی فنز در ادامه توضیح می دهد که تمام اینها دلیل مجرد بودن او هستند. وی نمی خواهد شغل خود را رها کند و به دنبال مردی است که حرفه او را درک کند. کوری می گوید: من زن خیانتکاری نیستم، با انتشار عکس های برهنه پول درمی آورم و نمی خواهم غیر از شوهر یا دوست پسرم با کس دیگری رابطه داشته باشم.

 

ولی مردها این را درک نمی کنند. آنها می خواهند که زنان همانند یک عروسک جنسی و یک حیوان خانگی باشند. اکثر مردان فکر می کنند که روی زنان مالکیت دارند و این اشتباه است. مردها به راحتی عکس آلت تناسلی و عکس های لخت خود را برای زنان ارسال می کنند و از نظرشان این کار اشکال ندارد. اما… کافی است یک زن همین کار را کند و او را فاحشه خطاب می کنند.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
شوهرم به فیلم های پورن اعتیاد دارد و از دست او خسته شده ام!
شوهرم به فیلم های پورن اعتیاد دارد و از دست او خسته شده ام!