پدرم با دو تا از خاله هایم ازدواج کرد | فرقه مذهبی چند همسری عجیب در آمریکا

پدرم با دو تا از خاله هایم ازدواج کرد | فرقه مذهبی چند همسری عجیب در آمریکا

پدرم با دو تا از خاله هایم ازدواج کرد 

دختر جوان می گوید: پدرم با دو تا از خاله هایم ازدواج کرد و زندگی عجیبی داریم. این دختر جوان که متعلق به یک فرقه مذهبی چند همسری در آمریکا است، حقایقی عجیب را درمورد اعتقادات شان فاش کرده است. آنها جزو مورمون ها هستند که عمدتا در ایالت یوتا آمریکا زندگی می کنند. باید بگوییم که در این فرقه که شاخه ای جدا شده از مسیحیت است، زنای با محارم امری عادی می باشد.

 

دو عضو سابق یک فرقه مذهبی چندهمسری که در آن زنای با محارم امری عادی بود، در مورد اسرار فرقه عجیب و غریب شان صحبت کردند. جو رابینسون در پادکست آماندا رای گرانت مهمان بود تا در مورد بزرگ شدن به عنوان بخشی از فرقه مورمون، (گروه کینگستون)، که به عنوان The Order نیز شناخته می شود، صحبت کند.

 

بیشتر بخوانید: دلیل ازدواج نکردن دن بیلزریان از زبان خودش

 

ازدواج با محارم در بین مورمون ها

جو به آماندا گفت که همه اعضای خانواده اش آزمایش خون دادند تا مشخص شود کدام یک از آنها اجازه ازدواج با یکدیگر را دارند. همه آنها مستقیماً از بنیانگذار گروه، (دانیل)، که حدود 157 فرزند از 14 همسر خود داشت، دستور می گیرند. آقای جو رابینسون گفت که پدرش به آنها اطمینان داد که هیچ چیز “عجیب” در این تمرین وجود ندارد.

پدرم با دو تا از خاله هایم ازدواج کرد 

او توضیح داد: پدرم شایعاتی را می شنید که ما فکر می کنیم عجیب است. اما بعد جلسه ای ترتیب داد و گفت: این همیشه اتفاق می افتد، و شما بچه ها باید از تمسخر آن دست بردارید. آزمایش‌های خون کاملاً آشکارا برای جلوگیری از بدترین عواقب آمیختگی طراحی شده بودند. سپس جو توضیح داد: اکثر افراد سعی می کنند از آن (ازدواج با محارم) اجتناب کنند.

 

بیشتر بخوانید: برای داشتن رابطه جنسی با مردان متاهل پول می گیرم!

 

پدرم با خاله های من ازدواج کرد

باید بگوییم که پدر جو رابینسون با دو تا از خاله‌هایش ازدواج کرده است. جو می گوید: مادر من دو خواهر دیگر دارد که او نیز با آنها ازدواج کرد – همه آنها از یک خانواده بودند. آماندا رای گرانت میزبان پادکست، به یاد می آورد که چگونه بچه هایی را می دید که به دلیل ازدواج با محارم با بدشکلی متولد می شدند. برخی از آنها هم با بیماری و نقص های ژنتیکی متولد می شوند.

ازدواج با محارم در بین مورمون ها

آماندا ادامه داد: وقتی در کلیسای مورمون ها بودم، در آنجا یک معلم بودم… بچه‌هایی را دیدم که گوش‌هایشان از دست رفته بود و مشکلات داخلی زیادی هم داشتند. او گفت که معلمان «صفحه‌هایی» از کتاب‌های درسی علوم را که به پیامدهای زنای با محارم می‌پردازد، پاره کرده اند. با این حال، او به یاد نداشت که آزمایش خون انجام داده باشد، و افزود: مامان و پدرم نه خانواده اند و نه حتی فامیل.

 

پس فکر نمی کنم من حاصل ازدواج خانوادگی باشم، بنابراین شاید آنها نیازی به آزمایش خون من نداشته باشند. اما جو هنگامی که 20 ساله بود، پس از فهمیدن اینکه الهیات عجیب این گروه «آشغال» است، گروه The Order را ترک کرد. با این حال، زیر سؤال بردن قوانین می تواند منجر به مجازات های سخت برای پیروان این مذهب عجیب شود.

 

بیشتر بخوانید: روابط جنسی عجیب و غریب میلیونر معروف آمریکایی + عکس

 

پدر بزرگم با خواهرزاده هایش ازدواج کرد

جان دانیل کینگستون، یکی از اعضای خانواده حاکم فرقه، در سال 1999، می خواست دختر 16 ساله‌اش را مجبور کرد تا با برادرش ازدواج کند. سپس زمانی که این دختر سعی داشت از ازدواج خانوادگی فرار کند، او را با کمربند کتک زد، و سپس به زندانی شدن در خانه محکوم شد. بچه هایی که در این فرقه متولد می شوند، حق انتخاب چندانی نخواهند داشت.

پدرم با خاله های من ازدواج کرد

اما آماندا گفت که عواقب همراهی با قوانین نیز می تواند بد باشد. پدربزرگش جان اورتل کینگستون – دومین رهبر فرقه – شیوه های چندهمسری کلیسای مورمون را به افراط کشید. او گفت: به دلایلی به عنوان رهبر دوم او تصمیم گرفت که با خواهرزاده هایش ازدواج کند. بنابراین او با چندین خواهرزاده ازدواج کرد. اما در واقع فقط با یکی از آنها می توانست بچه دار شود.

 

بچه هایی که حاصل رابطه جنسی خانوادگی بودند، یا در عرض چند ساعت پس از تولد می مردند یا مرده به دنیا می آمدند. اینکار آنها بسیار وحشتناک است. به همین خاطر است که ایالت یوتا یک ایالت بسیار ترسناک است و مردم نمی خواهند وارد آن شوند. مورمون ها بسیار موذی و ترسناک هستند و امیدوارم که هیچکس گرفتار اعتقادات آنها نشود.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
معروف ترین هواداران زن تیم های باشگاهی انگلیس + عکس
معروف ترین هواداران زن تیم های باشگاهی انگلیس + عکس