اسکی با بیکینی در هوای منفی صفر درجه! (عکس دختر لخت در سرما)

اسکی با بیکینی در هوای منفی صفر درجه! (عکس دختر لخت در سرما)

اسکی با بیکینی در هوای منفی صفر درجه 

ویدیو اسکی با بیکینی در هوای منفی صفر درجه که توسط جید وادا در شبکه های اجتماعی منتشر شد، بسیار حاشیه ساز شده است. این دختر آسیایی تبار مهارت های اسکی روی برف خود را با پوشیدن بیکینی در هوای منفی 0 درجه در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. البته وی ویدیوهای وایرال دیگری هم منتشر کرده، اما این ویدیو که چند روز پیش منتشر شد، حواشی زیادی به راه انداخت.

 

در این ویدیو اریکا وادا که با نام کاربری جید وادا در اینستاگرام فعالیت دارد، در حال اسکی با بیکینی دیده می شود. اسکی روی برف با بیکینی در کشورهایی مانند روسیه هم انجام شده است، اما هنوز هم کمی عجیب به نظر می رسد. دمای هوا هنگام ضبط این ویدیو زیر صفر بوده اما به نظر می رسد که این دختر سرما را حس نمی کند. باید بگوییم که مکان فیلم برداری هنوز نامشخص است.

 

اسکی روی برف با بیکینی

افراد زیادی هر روز می خواهد که ویدیوهای وایرال در شبکه های اجتماعی از جمله تیک تاک و اینستاگرام منتشر کنند. کاربران به هر کاری دست می زنند تا دیده شوند و جید وادا هم تصمیم گرفته تا با پوشیدن بیکینی اسکی روی برف انجام دهد. جالب است بدانید که وی یک اسکی باز ماهر بوده و توانایی های زیادی در این ورزش و حرفه بدست آورده است، این ویدیو جید وادا هم تاکنون هزاران بار دیده شده است.

اسکی با بیکینی در هوای منفی صفر درجه!

جالب است بدانید که چند سال پیش کایلی جنر هم عکس هایی با همین مضمون در شبکه های اجتماعی منتشر کرده بود. می توان گفت که جید وادا از آن حرکت کایلی الهام گرفته و یا اینکار را برای خوشگذرانی و بیشتر دیده شدن در فضای مجازی انجام داده است. به هر حال ویدیو اسکی با بیکینی این چهره اینستاگرامی هزاران بار به اشتراک گذاشته شده و بینندگان بسیار زیادی داشته است.

 

بیشتر بخوانید: لخت شدن زن جوان در مقابل کارگران خانه اش + عکس

 

چرا نباید با بیکینی اسکی بازی کرد؟

در جریان این ویدیو، اریکا وادا یک عینک آفتابی برای محافظت از چشمانش داشته و یک بیکینی مشکی رنگ پوشیده است. با دیدن این ویدیو شما خواهید دید که او مهارت زیادی در اسنوبورد داشته و چند حرکت نمایشی هم انجام می دهد. ولی در آخر ویدیو وی با زمین برخورد کرده و باسن او کبود می شود. البته گویا وی مشکلی با این جراحت نداشته و حتی عکس ها را هم منتشر کرده است.

اسکی با بیکینی در هوای منفی صفر درجه!

به هر حال بهتر است که اگر مهارت های کافی را ندارید، این کارهای خطرناک را انجام ندهید. اسنوبورد هم دارای خطرات زیادی بوده و اگر شما لباس محافظ، عینک و کلاه محافظ نداشته باشید، ممکن است که به شدت آسیب ببینید. ویدیوهایی که در شبکه های اجتماعی منتشر می شوند، بداهه ساخته نشده اند. برای ساخت این ویدیوها زمان صرف شده و تمام نکات امنیتی هم رعایت می شوند.

 

بیشتر بخوانید: لخت شدن زن جوان جلوی پنجره و داستان لذت بردن او از این کار! + عکس

 

واکنش کاربران به اسکی سواری دختر جذاب با بیکینی

جید وادا در کپشن این ویدیو وایرال نوشته بود که آیا سینه های او بیرون خواهند افتاد یا خیر؟ که خوشبختانه این اتفاق رخ نداد. وقتی او با بیکینی اسنوبورد می کند، افراد زیادی وی را تماشا کرده و حتی چند اسکیت سوار دیگر هم به او نزدیک می شوند. این زن جسور هم با لبخند و شوخی از آنها استقبال می کند و ناراحتی از خودش نشان نمی دهد. به علاوه واکنش کاربران به این اسکی بازی هم قابل توجه بود.

اسکی با بیکینی در هوای منفی صفر درجه!

پیج اینستاگرام جید وادا

jadewada@

 

با انتشار این ویدیو و پخش شدن آن در پیج های مختلف و همچنین بخش اکسپلور اینستاگرام آمار فالوورهای جید وادا رو به افزایش رفته است. ظرف تنها چند روز، آمار دنبال کنندگان بیش از 2000 نفر افزایش داشته که رقم بسیار قابل توجهی برای تنها یک ویدیو است. این اسنوبورد باعث شد لوگوهایی هم از این زن جسور ساخته شود و جید با یک نماد شناخته شود.

 

در آخر هم باید بگوییم که اگر می خواهید دیگر اخبار داغ از گوشه و کنار جهان را مطالعه کنید، می توانید به پست های پیشنهادی زیر مراجعه کنید. همچنین اگر علاقه دارید تا در بهترین سایت های سرگرمی آنلاین ایران ثبت نام کنید، می توانید بر روی لینک های ورود به سایت پایین صفحه کلیک کنید. ما بهترین ها، وایرال ترین ها و بروزترین ها را به مخاطبان مان ارائه می دهیم.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
30 جذاب ترین دختران هوادار منچستر یونایتد | عکس های داغ 18+
30 جذاب ترین دختران هوادار منچستر یونایتد | عکس های داغ 18+