رابطه جنسی با سگ و بازداشت دختر 19 ساله به جرم حیوان آزاری + عکس

رابطه جنسی با سگ و بازداشت دختر 19 ساله به جرم حیوان آزاری + عکس

رابطه جنسی با سگ 

داشتن رابطه جنسی با سگ باعث شد تا پلیس وارد عمل شده و دختر 19 ساله متخلف را دستگیر کند. هر روز اخبار عجیبی از سرتاسر جهان می شنویم. شاید عجیب ترین خبر این هفته، بازداشت دختر جوانی باشد که با حیوانات مختلف رابطه جنسی برقرار می کرد. این دختر توسط پلیس آمریکا دستگیر شده و تحت بازجویی قرار دارد. ما در ادامه به شرح جزئیات کارهای این دختر مختلف پرداخته ایم.

 

دختر 19 ساله در «ویدئوی رابطه جنسی با سگ» مشهور شد و بعد از آن پلیس آمریکا برای بازداشت او وارد عمل شد. یک دختر جوان که در سال 2023 پس از انتشار کلیپ های وحشتناکی که در آنها با حیوانات رابطه جنسی داشت دستگیر شد. او فیلم های خود را در توییتر منتشر کرده و به داشتن “بزرگترین کانال باغ وحش جنسی” افتخار می کرد.

 

بسیاری از افراد به دنبال کانال های او در شبکه های اجتماعی هستند تا فیلم های او را ببینند. البته این دختر ادعا کرده که کارها سفارشی بوده و برای روابط جنسی با حیوانات پول می گرفته است. او ادعا می کند که در توییتر و اسنپ چت درخواست های زیادی داشته است. و در یک مورد مردی از او خواسته بوده تا با یک سگ ژرمن شپرد رابطه جنسی داشته و فیلم را برای او بفرستد.

 

بیشتر بخوانید: رابطه جنسی پسر بچه 13 ساله با 5 سگ و حکم دادگاه آمریکا علیه او + عکس

 

رابطه جنسی دختر آمریکایی با سگ ها

دنیس فریزر، 19 ساله، چندی پیش در می سی سی پی دستگیر شد. بنا بر گزارش ها این دختر 10 ساله به داشتن رابطه غیرطبیعی و تشدید ظلم به حیوان متهم شده است. پلیس گفت که کلیپ های وحشتناکی که در آن فریزر در حال رابطه جنسی با سگ ها دیده می شود، از توییتر پاک خواهند شد. (از جمله کلیپ هایی که خارج از کلیسا فیلمبرداری شده بود).

رابطه جنسی با سگ 

آنها گفتند که این ویدئو آنقدر زشت است که “حتی نمی توانند درباره آن بحث کنند”. اکنون فریزر به X/Twitter رفته است تا درباره “کانال باغ وحش جنسی” ترسناک خود صحبت کند. او همچنین در کانال تلگرام که نزدیک به 24000 عضو دارد، درمورد لذت رابطه جنسی با حیوانات صحبت می کرد.

 

بیشتر بخوانید: رابطه جنسی معلم زن جوان با دانش آموز 17 ساله و پشیمانی او!

 

رابطه جنسی با حیوانات جرم نیست

فریزر ادعا می کند که بی‌گناه است، در حالی که در بیوگرافی X او چنین آمده است: «19 و بی‌گناه از همه اتهامات». پس از دستگیری او، یک بازپرس گفت: “ما قبلاً هرگز با این نوع پرونده خاص برخورد نکرده بودیم. واقعاً هیچ کلمه واقعی برای توصیف آن غیر از نفرت انگیز وجود ندارد.”

رابطه جنسی دختر آمریکایی با سگ

با این حال، طبق سوگندنامه ای که نقل شده است، فریزر به پلیس گفته که در اسنپ چت با یک سگ شپرد آلمانی رابطه جنسی داشته است. او حتی درخواست هایی از کاربران شبکه های اجتماعی داشته تا به حیوانات مختلف رابطه جنسی برقرار کند. او به افسران گفت: «مردم به من پول می دهند» تا در فیلم ها اجرا کنم، اما رابطه جنسی با سگ سرویس برخلاف میل فریزر بوده است.

 

بیشتر بخوانید: فیلم گرفتن از همسر حین رابطه جنسی و پخش آنها!

 

برای رابطه جنسی با سگ ها پول می گرفتم

به گزارش نیویورک پست، گروهبان بازپرس. جی دی کارتر گفت: هیچ مدرکی دال بر این ادعا وجود ندارد، اما ما در حال بررسی آن هستیم. فریزر چند وقت پیش، با وثیقه ای که 25000 دلار (20108 پوند) تعیین شده بود در دادگاه حاضر شد. پس از آزادی، فریزر در 2 ژوئن توییتی منتشر کرد که در آن نوشته شده بود: من این کار را نکردم و به هر حال مرا دستگیر کردند.

رابطه جنسی با حیوانات

چیزهایی که شما در اینترنت می خوانید در مورد من درست نیست. مردان عاشق آزار و اذیت زنان هستند تا بتوانند احساس بهتری داشته باشند. چندین حساب X به حساب فریزر با پیام های حمایت از این جوان 19 ساله پاسخ داده اند. برخی از نمونه ها عبارتند از: “دختر عزیزم دوستت دارم”، “ما با تو هستیم ملکه ی جنسی” و “تو داغ هستی”.

 

در زیر یکی از توییت‌های حساب کاربری او هم پیام هایی مبتنی بر پیشنهاد رابطه جنسی با حیوانات مختلف دیده می شود. به هر حال این دختر اولین کسی نیست که مبتلا به بیماری های روانی است. بلکه در گذشته هم زنان و دختران زیادی بوده اند که به رابطه جنسی با حیوانات خانگی خود پرداخته بودند. برای مطالعه اخبار بیشتر، به لینک های پیشنهادی ما مراجعه کنید.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
بدن جذاب تاتو شده ترین دختر انگلیسی + عکس های داغ دختر تتوکار
بدن جذاب تاتو شده ترین دختر انگلیسی + عکس های داغ دختر تتوکار