وضعیت عجیب فاحشه خانه های آمریکا | روابط جنسی عجیب با سلبریتی ها

وضعیت عجیب فاحشه خانه های آمریکا | روابط جنسی عجیب با سلبریتی ها

وضعیت عجیب فاحشه خانه های آمریکا 

کارگر جنسی جوان، از وضعیت عجیب فاحشه خانه های آمریکا صحبت کرده است. خانم میا مکسول می گوید: من در یک فاحشه خانه قانونی در آمریکا کار می کنم – سلبریتی های مشهور قبل از اینکه مرا ببندند از ورودی مخفی استفاده می کنند. این کارگر جنسی 22 ساله در فاحشه خانه بدنام (Chicken Ranch) نوادا کار می کند. او می‌گوید که مشتریان می‌توانند از بین 15 زن یکی را انتخاب کنند.

 

اما گاهی اوقات دختران مشتریان را رد می‌کنند. این زن جوان حالا فاش کرده است که واقعاً در داخل این فاحشه خانه معروف – با وجود افراد مشهور در میان مشتریانش – چه می گذرد. ما در ادامه اظهارات و اعترافات این کارگر جنسی را به اشتراک گذاشته ایم. چیزهایی که ممکن است برای بسیاری از افراد عجیب و گاهی هم ترسناک باشد.

 

دختران فاحشه خانه برای مشتریان به صف می شوند

میا مکسول یکی از بسیاری از کارگران جنسی است که در فاحشه خانه معروفی در نوادا به تجارت می پردازد. او ادعا می کند که دختران برای انتخاب مشتری صف می شوند. اگر مشتری وارد اینجا شود و واضح باشد که از قبل دوش نگرفته است، من قطعاً او را رد می کنم.

وضعیت عجیب فاحشه خانه های آمریکا 

یا فرض کنید اگر او نگاه قاتلان را در چشمانش داشته باشد و من احساس امنیت نداشته باشم، او را رد می کنم. معمولاً وقتی مردی به فاحشه خانه می رسد حدود 12 تا 15 دختر برای انتخاب شدن صف می کشند. خانم میا مکسول توضیح داد: همه ما خانم ها یکی یکی بیرون می آییم و خودمان را با نام خود معرفی می کنیم. سپس می توانید دختر مورد علاقه خود را از لیست انتخاب کنید.

 

بیشتر بخوانید: تظاهر به باکره بودن برای رابطه جنسی مجانی با خانم ها + عکس

 

قوانین سختگیرانه فاحشه خانه Chicken Ranch

همچنین، میا که 22 ساله است، گفت که قوانین سختگیرانه ای در این فاحشه خانه وجود دارد. از جمله آزمایشات STD برای همه کارگران جنسی و مشتریان آنها که واجب است. هر اتاق خواب همچنین دارای یک تابلوی بزرگ بر روی در است که تاکید می کند استفاده از کاندوم اجباری است.

فاحشه خانه Chicken Ranch

او افزود: تمام آزمایش‌های ما به صورت هفتگی در اینجا انجام می‌شود. ما خون‌گیری و سواب‌گیری انجام می‌دهیم تا مطمئن شویم کسی با چیزی از فاحشه خانه به منزلش نمی‌رود. قبل از اینکه حتی به ما اجازه دهند بیرون برویم، باید هم توسط دکتر و هم کلانتری معاف شویم.

 

بیشتر بخوانید: زن زیبا از خودش عروسک جنسی ساخته است + عکس

 

سلبریتی ها در فاحشه خانه های آمریکا

گاهی اوقات، یک سلبریتی سرشناس از قبل تماس می گیرد و درخواست می کند که ناشناس بودن آنها حفظ شود و آنها را از طریق یک ورودی مخفی وارد می کنند. میا می‌گوید: ما شخصیت‌های معروف زیادی پیدا می‌کنیم. ما سیاستمداران را جذب می کنیم. همچنین، افرادی را می گیریم که در صنعت سرگرمی واقعاً بزرگ و مشهور هستند.

سلبریتی ها در فاحشه خانه های آمریکا

معمولاً آن افراد به عنوان “مشتریان با صلاحدید بالا” در نظر گرفته می شوند. آنها از قبل با ما تماس می گیرند و این موضوع را به ما اطلاع می دهند. بازیگران، خواننده ها، ورزشکاران و تمام سلبریتی ها از یک ورودی جداگانه می آیند. همچنین، آنها توسط امنیت ما مستقیماً به اتاق خانم مورد نظر خود اسکورت می شوند. هر کاری که می‌خواهیم در آن روز انجام دهیم، را از قبل ترتیب می‌دهیم.

 

بیشتر بخوانید: پدرم با دو تا از خاله هایم ازدواج کرد | فرقه مذهبی چند همسری عجیب در آمریکا

 

حضور برد پیت در فاحشه خانه Chicken Ranch

البته تمام سلبریتی ها آنقدرها هم حساس نیستند. مثلا برد پیت، اسطوره هالیوود، یک بار در خارج از فاحشه خانه و همچنین در راهرویی که دختران قبل از صف انتظارشان را می کشند، عکس گرفت. میا یک یا دو مشتری مشهور داشته است، از جمله یک مرد که در صنعت موسیقی شناخته شده است. اما اصرار دارد که هرگز نام مشتری را فاش نکند.

 

علاوه بر اتاق های خواب، این فاحشه خانه دارای یک استخر شنا به شکل آلت تناسلی و همچنین دو جکوزی و حتی یک مینی باشگاه است. با این حال، میا اصرار دارد که رابطه جنسی در آن مناطق کاملاً ممنوع است و محدود به اتاق خواب های خصوصی دختران است. سپس او ادامه داد: اگر قرار باشد که ما از لیست انتخاب شویم، شما را به اتاق خود برمی‌گردانیم و در مورد قیمت‌ها و خدمات مذاکره می‌کنیم.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت
بیوگرافی و عکس های صدف بیوتی اینفلوئنسر مشهور
بیوگرافی و عکس های صدف بیوتی اینفلوئنسر مشهور